ورزشی

محمدزاده: دقیقه 95 نتیجه بازی را عوض کردند

پنل اس ام اس هیرو

وحید محمدزاده مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن در گفتگویی با “آلانه” در رابطه با نمایش خوب سبزپوشان اصفهانی در دیدار اول بیان کرد: قبل از بازی ما را از پیش باخته می دانستند. خب به هر حال بازیکن‌های زیادی از جمع جداشده‌اند و اکثرشان بازیکن فیکس بود‌ه‌اند. نیاز به زمان برای هماهنگی داریم.

محمدزاده سپس در رابطه با بازی بیان کرد: بازی خیلی خوبی بود. فولاد تیمی خوب و قوی دارد، که کادر مدیریتی قوی‌ای هم بالای سر  این تیم وجود دارد. این تیم را در میان گزینه های قهرمانی می‌دانم. نیمه اول آنها بهتر بودند ولی نیمه دوم ما بهتر بودیم و دو گل هم زدیم.

بخش بعدی حرف های محمدزاده گلایه از تکرار اشتباهات داوری علیه ذوب آهن بود و اضافه کرد: خسته شدیم از بس هر سال در مورد مسائل داوری صحبت کردیم. قطعا قصد و غرضی نیست؛ این را می دانیم. ولی پارسال خیلی امتیاز از ما گرفته شد و امسال هم دوباره این اتفاق در حال رخ دادن است. این اشتباه فاحشی بود، که از داور با کیفیت مسابقه بعید بود ولی به هر حال رخ داد و 2 امتیازی که در جیب ما بود، از ما گرفتند. متاسفانه دقیقه 95 نتیجه بازی را تغییر دادند.

او سپس با اشاره به اهمیت کسب پیروزی در بازی های اول لیگ تاکید کرد: به هر حال تیمی که بازی‌های اول را خوب شروع کند، می تواند فصل خوبی داشته باشد. این سه امتیاز حیاتی بود. در بازی های بعدی هم نمی خواهیم کسی به نفع ما سوت بزند، فقط می خواهیم این اشتباهات نه برای ما و نه برای تیم‌های دیگر رخ ندهد. این اشتباه من را یاد اشتباهات سال گذشته و بازی با ماشین سازی انداخت.

 

از محمدزاده پرسیدیم که آیا این نمایش خوب ذوب آهن در لیگ بیستم ادامه دار خواهد بود یا خیر که او گفت: ذوب آهن همیشه به غیر از پارسال که بد نتیجه گرفتیم، در لیگ اسم و رسم داشته است. همه به کیفیت این تیم واقف هستند. امسال هم با شرایطی که ایجاد شده و بازیکنان زیادی تغییر کرده اند، برای بهتر بازی کردن نیاز به زمان داریم.

او در مورد شرایط تیم پیش از این بازی نیز توضیح داد: متاسفانه ما نبی زاده را قبل از بازی از دست دادیم و چند بازیکن را به دلیل مصدومیت نداشتیم. مهرداد قنبری هم سه هفته مصدوم است. حدادی فر هم یک هفته تمرین نکرده بود. شرایط ایده آل نبود. معمولا در بازی های اول هیچ تیمی کیفیت مورد نظر خود را ندارد، ولی رفته رفته شرایط بهتر می شود.

محمدزاده در رابطه با دیدار برابر ماشین سازی که با سه گل مقابل شهرخودرو در هفته اول شکست خورد، اضافه کرد: ماشین سازی هم شرایط ما را دارد. آنها هم تغییرات زیادی داشته اند. تیم خوبی دارند ولی می رویم برای سه امتیاز. بازی اصلا آسانی نیست. چون  در بازی هایی که فکر می کنید راحت است، سه امتیاز را از دست می دهید. سال گذشته ما خیلی از بازی ها را همینطور از دست دادیم و مقابل پرسپولیس در آزادی به پیروزی رسیدیم.

حرف های پایانی محمدزاده هم اینطور برزبان آمد: امیدوارم این اشتباهات داوری دست از سر ذوب آهن بردارد. اینکه دقیقه 95 نتیجه بازی عوض شود، برای ما مثل باخت است. این برد می توانست روحیه ما را بالا ببرد. امیدوارم دیگر شاهد این اشتباهات نباشیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا