ورزشی

زلاتان، وظیفه پنالتی‌زنی در میلان را واگذار کرد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718213/50

زمان: 09:20  
1399/08/19

بازدید: 11,105

زلاتان ابراهیموویچ به دلیل از دست دادن پنالتی در بازی مقابل هلاس ورونا اعلام کرد وظیفه پنالتی‌زنی در میلان را به بازیکن دیگری واگذار خواهد کرد.

به گزارش “آلانه”، زلاتان ابراهیموویچ در جریان تساوی 2-2 میلان مقابل هلاس ورونا یک پنالتی از دست داد. این سومین پنالتی او در فصل جاری بود که از دست می‌رفت. سه پنالتی پیاپی که توسط ایبرا در بازیهای میلان از دست رفته است. او به همین دلیل بعد از بازی دیروز اعلام کرد وظیفه پنالتی‌زنی در میلان را به بازیکن دیگری واگذار خواهد کرد.

 

 

با اینکه زلاتان اشتباه خود در از دست دادن پنالتی را در وقتهای تلف شده انتهای بازی جبران کرد و در دقیقه 90+3 گل تساوی میلان را به ثمر رساند ولی پنالتی خراب شده برایش گران آمده بود.

 

ابراهیموویچ از شش پنالتی قبلی خود چهار پنالتی را از دست داده است. این سومین پنالتی پیاپی زلاتان برای میلان بود که از دست می‌رفت. به همین خاطر بود که ابراهیموویچ در پایان بازی به خبرنگاران گفت که پنالتی بعدی تیمش را به فرانک کسیه واگذار خواهد کرد.

 

 

زلاتان در پایان بازی گفت: ” عصبانی هستم چون تساوی در بازی امروز برای ما نتیجه خوبی نیست. ما فرصتهای زیادی داشتیم. من یک پنالتی از دست دادم و پنالتی بعدی تیم را به فرانک کسیه واگذار خواهم کرد. اینطور بهتر است”.

 

ستاره سوئدی کهنه کار میلان در ادامه گفت: ” ما دو گل دریافت کردیم و دو گل زدیم تا بازی به تساوی کشیده شود. باید به حرکت رو به جلوی خودمان ادامه دهیم و مهم این است که نگذاریم این بازی اعتماد به نفس‌مان را بگیرد. با توجه به شرایط فعلی جدول ما می خواهیم از این به بعد همه بازی هایمان را پیروز شویم”.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا