ورزشی

دیپای: نمی توانم چیزی که دلم می خواهد را بگویم

کد خبر: 1718278/29

زمان: 15:30  
1399/08/19

بازدید: 5,656

در مصاحبه با تله فوت

ممفیس دیپای َآشکارا از اینکه تابستان نتوانست راهی بارسلونا شود، ناراضی و ناراحت است.

به گزارش “آلانه”، ممفیس دیپای گزینه شماره یک رونالد کومان برای تقویت خط حمله بارسلونا بود اما در نهایت مشکلات مالی بارسا و از سوی دیگر توقعات بالای لیون باعث شد تا انتقال این ستاره هلندی منتفی شود.

قرارداد دیپای با لیون سال بعد به اتمام می رسد و قصد تمدید هم ندارد. طبق قوانین، او از ژانویه می تواند با بارسلونا وارد مذاکره شود و رقم انتقالش نیز قطعا نسبت به تابستان کمتر خواهد بود. با مصدومیت شدید انسو فاتی و دوری 4 ماهه ی او از میادین، به نظر می رسد بارسا حالا مصرتر از همیشه برای جذب دیپای در انتقاللات زمستانی باشد.

 

 

 

 

دیپای در مصاحبه با تله فوت در مورد آینده اش به شکلی مبهم حرف زد و مشخصا هنوز از منتفی شدن انتقالش به بارسا ناراحت است. او در این گفت:« هدف لیون باید کسب جام باشد ولی صادقانه بگویم که نمی توانم حرف هایی که می خواهم را بزنم. چیزی که فکر می کنم و می بینم و آنچه در جریان است را نمی توانم به شکل واضح بیان کنم.»

 

دیپای که از خریدهای فصل لیون راضی نیست و جاه طلبی لازم را در تیم نمی بیند، ادامه داد:« حرف هایی که می زنم، باید انگیزه ای برای همه بازیکنان تازه وارد باشد. لیون باشگاه کوچکی نیست و باید برای فتح جام ها بجنگد. هر کسی به لیون می آید، باید جاه طلب باشد.

آینده؟ فعلا فقط می توانم بگویم که بازیکن لیون هستم و تا زمانی که پیراهن این باشگاه را به تن دارم، برای موفقیتش تلاش می کنم.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا