سیاسی

دسیسه‌های آمریکا ضد ایران به خودش بازگشته است

پنل اس ام اس هیرو

ناظمی اردکانی در گفت‌وگو با باشگاه آلانه:

دسیسه‌های آمریکا ضد کشورمان به خودشان بازگشته استمحمد ناظمی اردکانی وزیر تعاون دولت نهم در گفت‌و‌گو با  خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، با اشاره به مطرح شدن احتمال تقلب در انتخابات آمریکا از سوی هر دو نامزد گفت: آنچه که مردم ما را خوشحال کرده این است که دسیسه‌های به کار برده شده علیه انقلاب اسلامی و مردم ایران امروز دارد به خود آمریکایی ها برمی گردد و ترفند تقلب و اعلام پیروزی در فتنه پس از انتخابات ۸۸ که طرح ریزی کردند، امروز متوجه خودشان شده است.

او ادامه داد: ناگفته نماند که گره زدن مسائل کشور به انتخابات آمریکا و جهت گیری منافع ملی به سمت اینکه کدام نامزد پیروز می شود یا شکست می‌خورد، یک خطای راهبردی است و با اهداف راهبردی انقلاب اسلامی که استقبال طلبی بوده در تضاد است.


بیشتر بخوانید


ناظمی اردکانی افزود: در چهار دهه گذشته سیاست‌های خصمانه این دو حزب حاکم بر آمریکا در قبال نظام جمهوری اسلامی ایران و انقلاب یکی بدتر از دیگری بوده است، صرفا در روش و تاکتیک متفاوت عمل کرده‌اند. آنهایی که با تحلیل سیاسی غلط خود این نامزد را از آن نامزد ترجیح داده و به جامعه القا می‌کنند بصیرت سیاسی ندارند و یا عوامل نفوذی آن‌ها هستند.

وزیر تعاون دولت نهم خاطرنشان کرد:  عمیق‌ترین تحلیل سیاسی در این خصوص را رهبر فرزانه انقلاب داشتند که فرمودند انتخابات آمریکا هیچ گونه تاثیری بر سیاست خارجی ایران ندارد و ملت بزرگ ایران پس از اعلام قطعی نتایج در تشخیص نوع رفتار و احیانا تغییر در رفتار سیاسی دشمن اشتباه نخواهد کرد، بلکه می‌داند که به نسبت پیچیدگی در رفتار دشمن می‌بایستی هوشمندانه‌تر عمل کرد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا