ورزشی

ایسکو نه با خودش صادق است نه با زیدان

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718272/29

زمان: 14:55  
1399/08/19

بازدید: 12,951

پدراک میاتوویچ:

ستاره سابق رئال مادرید که مقطعی مدیر ورزشی باشگان هم بود به انتقاد از ایسکو پرداخت.

به گزارش “آلانه”، ایسکو شب گذشته پس از 4 بازی غیبت در ترکیب اصلی رئال از ابتدا برابر والنسیا به میدان رفت. ایسکو روی نیمکت رئال در بازی با بارسلونا به شکل علنی به تصمیمات زیدان اعتراض کرد و تصاویر او توسط دوربین ها شکار شد و از آن پس دیگر در ترکیب رئال قرار نگرفت.

در عین شگفتی، زیدان روز گذشته ایسکو را در بازی حساس برابر والنسیا روانه میدان کرد و او عملا نتوانست کار خاصی انجام دهد و در یک ربع پایانی هم تعویض شد.

 

 

 

 

پدراک میاتوویچ در انتقاد از ایسکو به کادنا سر گفت:« برخی مواقع نیاز است بازیکنان اشتباهات مربیان را تصحیح کنند. یک زمانی بازیکن قادر نیست در پستی که مربی او را قرار داده عملکرد مثبتی داشته باشد. در چنین شرایطی بهتر است بازیکن از مربی بخواهد کسی دیگر را به جای او در ترکیب قرار دهد.

بازیکنان به خوبی می دانند که در شرایط بدنی و ذهنی مناسب برای یک بازی هستند یا خیر و اینکه در چه پستی می توانند بازدهی داشته باشند. معتقدم ایسکو نه با خودش صادق بوده و نه با زیدان. ایسکو باید به زیدان بگوید که من در این پست نمی توانم هیچ کار خاصی انجام دهم. ذاو برابر والنسیا هیچ کار خاصی انجام نداد و در پست خودش هم قرار نداشت.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا