ورزشی

انتقاد بوتراگوئنو از تصمیم‌های VAR علیه رئال

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718260/50

زمان: 13:20  
1399/08/19

بازدید: 6,961

امیلیو بوتراگوئنو مدیر روابطه سازمانی رئال مادرید بعد از شکست 4-1 این تیم مقابل والنسیا از VAR به شدت انتقاد کرد.

به گزارش “آلانه”، بعد از شکست 4-1 رئال مادرید مقابل والنسیا امیلیو بوتراگوئنو ستاره سابق و مدیر روابط سازمانی فعلی باشگاه مادریدی به شدت علیه تصمیم‌های VAR در این بازی انتقاد کرد. بوتراگوئنو داور این بازی خیل مانزانو را هم از انتقادهای خو بی نصیب نگذاشت.

 

 

رئال مادرید در بازی دیشب ابتدا با گل کریم بنزما از حریف پیش افتاد ولی والنسیا در ادامه با گل کردن سه پنالتی و یک گل به خودی توسط رافائل واران موفق شد لوس بلانکوس را 4-1 در مستایا شکست دهد.

 

بوتراگوئنو در پایان بازی به تلویزیون مویستار گفت: ” بازی بد شروع نشد. نیمه اول مال ما بود و ما راحت بازی می‌کردیم و در نتیجه هم جلو بودیم. اما بعد در یک اشتباه پنالتی اول را دادیم و در پنالتی دوم هم VAR آن را تقدیم والنسیا کرد. ما این را می فهمیم که فلسفه وجودی VAR برای دخالت کردن در برخی موقعیتها است ولی اگر آنها آن صحنه را از اول شروع موقعیت می دیدند متوجه می شدند که پیش از آن صحنه روی آسنسیو خطا شده بود”.

 

 

بوتراگوئنو در ادامه گفت: ” در نیمه دوم یک پنالتی دیگر اعلام شد که به نظر من اول می خواستند به نفع ما اعلام خطا کنند. ولی بعد صحنه را طور دیگری دیدند و بازی را پیچیده کردند. اتفاقی که به پنالتی بعدی منجر شد کار را واقعاً خراب کرد. این مایه تاسف است چون ما قبل از آن دوباره در مسیر درست افتاده بودیم”.

 

بوتراگوئنو در ادامه گفت نمی‌خواهد از تصمیم‌های تاکتیکی زیدان انتقاد کند و گفت: ” ما نباید در مسائل تاکتیکی دخالت کنیم. زیرو باید در این باره تصمیم بگیرد. به نظر می رسد بنزما یک مشکل عضلانی کوچک دارد ولی ما امیدواریم جدی نباشد. دو هفته وقفه بازی های ملی فرصت خوبی است تا او خودش را پیدا کند و ما مطمئنیم او برای بازی بعدی برخواهد گشت”.

 

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا