ورزشی

استوری مشترک و عجیب هیئت مدیره استقلال (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718324/56

زمان: 19:56  
1399/08/19

بازدید: 39,723

اعضای هیئت مدیره استقلال با انتشار یک استوری، از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه خبر دادند.

به گزارش “آلانه”، یکی از بزرگترین مشکلات تیم فوتبال استقلال، بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم در لیگ بیستم بود که همین معضل باعث شد محمود فکری نتواند از بازیکنان جدیدش در هفته نخست لیگ برتر استفاده کند.

استقلال پیش از این موفق به واریز طلب باشگاه پاختاکور ازبکستان و سرور جپاروف بازیکن پیشین خود شده بود و تنها پرداخت طلب سرمربی سابق آلمانی این تیم باقی مانده بود.

بنا به اظهارات رئیس و سخنگوی هیئت مدیره استقلال، مدیران این تیم از چند روز قبل از دیدار نخست تیم در مقابل مس رفسنجان، طلب شفر را به حساب او واریز کرده بودند ولی گویا بنا به اظهارات هیئت مدیره استقلال، شفر از ارسال نامه دریافت مطالباتش به فیفا خودداری کرده بود و این شیطنت باعث شد تا فکری بدون شاگردان جدیدش پای به زمین مسابقه بگذارد.

 

اما امروز اعضای هیئت مدیره استقلال با انتشار یک استوری مشترک که عکسی از یک پنجره باز شده است، خبر رفع مشکل بسته بودن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه را به شکلی عجیب به هواداران خود خبر دادند.

عکس پنجره باز شده ای که مهدی عبدیان، اسماعیل خلیل زاده و حجت نظری در صفحات شخصیشان منتشر کردند کمی عجیب به نظر می رسید چراکه باشگاه استقلال در فضای مجازی رسانه های رسمی نظیر سایت، صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دارد؛ اما اعضای هیئت مدیره بجای انتشار خبر رسمی باز شدن پنجره نقل و انتقالات باشگاه که می توانست در دیدار هفته اول برای آنها مشکل ساز شود، ترجیح دادند در صفحات شخصی خود و پیش از اعلام رسمی رسانه باشگاه آن را منتشر کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا