ورزشی

آرتتا: مسئولیت کامل شکست را می پذیرم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718232/50

زمان: 11:20  
1399/08/19

بازدید: 3,530

میکل آرتتا بعد از شکست 3-0 آرسنال مقابل استون ویلا مسئولیت کامل شکست و عملکرد ضعیف تیمش را به عهده گرفت و گفت آرسنال در این بازی تیم نبوده است.

به گزارش “آلانه”، آرسنال دیروز در خانه خود امیریتس به مصاف استون ویلا رفت و با نتیجه غیرمنتظره 3-0 شکست خورد. میکل آرتتا سرمربی آرسنال در پایان بازی مسئولیت کامل شکست و عملکرد بسیار ضعیف تیمش را به عهده گرفت و گفت آرسنال در این مسابقه اصلاً تیم نبوده است.

 

 

آرسنال که بعد از سه پیروزی پیاپی قدم به این بازی گذاشته بود در دقیقه 25 از حریف پیش افتاد و مصدومیت توماس پارتی که باعث بیرون رفتن او از زمین در بین دو نیمه شد عاملی بود که در نیمه دوم دو گل دیگر به استون ویلا داد تا شاگردان آرتتا با یک شکست خانگی 3-0 بدرقه شوند.

 

آرتتا در پایان بازی گفت: ” قبل از هر چیز به استون ویلا به خاطر بازی ای که انجام داد و پیروزی ای که بدست آورد تبریک می گویم. من مسئولیت کامل را بر عهده می گیرم”.

 

 

سرمربی آرسنال در ادامه گفت: ” ما بازی را به اندازه کافی خوب شروع نکردیم و تصمیم VAR در مورد آفساید هم تاثیر بدی روی ما گذاشت. ولی ما در همه موقعیت‌های تک به تک باختیم و دوئل‌ها هم کاملاً به نفع رقیب تمام شد. وقتی هم توپ را بدست می‌آوردیم بی رمق و دستپاچه بودیم. وقتی هم که موقعیت خلق می‌کردیم نمی‌توانستیم به گل تبدیل کنیم. ترکیب همه اینها به چنین نتیجه‌ای ختم می‌شود. ما به حریف فضا می دادیم و در ضدحمله ها به شدت آسیب پذیر بودیم”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا