ورزشی

وضعیت ستاره قرضی رئال در دورتموند بدتر شد

به گزارش “آلانه”، رینیر ژسوس زمستان گذشته با قراردادی به ارزش 30 میلیون یورو از فلامینگو به رئال مادرید پیوست و قرار شد برای تیم دوم به میدان برود تا در صورت صلاحدید زیدان، به تیم اول منتقل شود. با نیمه تمام ماندن دسته سوم اسپانیا به خاطر شیوع کرونا، رینیر عملا نتوانست فرصتی برای اثباتش پیدا کند و در نهایت تابستان تصمیم بر این شد که او با قراردادی قرضی تا سال 2022 راهی بروسیا دورتموند شود.

 

 

 

 

انتقال او به دورتموند شباهت های زیادی به اشرف حکیمی دارد. ستاره مراکشی هم دو سال قرضی در دورتموند بازی کرد و در حالی که یک سال از قراردادش با رئال باقی بود، حاضر به تمدید نشد و در نهایت رئال او را با 40 میلیون یورو به اینتر واگذار کرد.

بر خلاف اشرف اما اوضاع برای رینیر خوب پیش نمی رود. از زمانی که این هافبک 18 ساله راهی فوتبال آلمان شده تنها 105 دقیقه بازی کرده و در 4 بازی از 11 بازی تیمش به عنوان بازیکن جانشین در میدان بوده است.

 

 

 

 

رسانه های اسپانیای خبر از عصبانیت رئال داده بودند و اینکه قصد دارند ژانویه قرارداد رینیر را فسخ کرده و او را به تیمی دیگر قرض بدهند. شرایط برای رینیر حتی بدتر نیز شده و او روز گذشته برای اولین بار حتی جایی در فهرست تیمش هم نداشت.

لوسین فاوره سرمربی دورتموند نام رینیر را از فهرست بازی با بایرن مونیخ خط زد تا نشان دهد این استعداد برزیلی جایی در ایده های او ندارد. رینیر مصدوم نیست و خط خوردنش یک تصمیم کاملا فنی از سوی سرمربی سوئیسی بود.

در 12 بازی فصل دورتموند، رینیر 5 بازی فرصت حضور در میدان را پیدا نکرده یعنی متوسط 41.66 و به نظر هم نمی رسد شرایط برای او در ادامه تغییر کند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا