ورزشی

علیپور: با شکاری قرارداد ببندید، شکایت می‌کنیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، محمد علیپور در واکنش به فسخ قرارداد رضا شکاری، اظهار داشت: طبق مقررات هر بازیکنی می‌تواند قرارداد خود را به صورت یک طرفه فسخ کند اما باید به این اقدام او در کمیته وضعیت رسیدگى و راى صادر شود، با این حال اگر این بازیکن یک نیم فصل بدون تیم بماند، بازیکن آزاد به حساب خواهد آمد. بنابراین، دست بازیکنان براى فسخ یکطرفه ولو با بهانه‌های واهى تا حدودى باز است و قانونى هم که مانع از فسخ قرارداد یک طرفه بازیکن باشد، وجود ندارد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور افزود: رضا شکاری در سه مرحله با من جلسه داشت که دو بار آن باحضور مدیر برنامه ایشان و یک بار هم در حضور پدرش بود، اما اصلاً بحث فسخ قرارداد مطرح نشد. گویا رضا شکاری پیشنهادی از تیم‌های دسته پایین اسپانیا داشت و مدیر برنامه این بازیکن با من درمورد این پیشنهاد مشورت کرد. من هم به آنها گفتم که با توجه به حضور تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا، رضا شکاری می‌تواند بیشتر دیده شود و پیشنهادات بهتری را دریافت کند. این مدیر برنامه هم که فرد منطقی به نظر می‌رسید، این پیشنهاد را قبول کرد و گفت «رضا امسال را هم بماند و بعداً در مورد آینده او تصمیم بگیریم»
مدیرعامل باشگاه تراکتور که با سایت رسمی باشگاه حرف زده، در ادامه خاطرنشان کرد: سه، چهار روز پس از این ملاقات‌ها، رضا شکاری به دفتر من آمد و این بار خواستار اصلاح قراداد از نظر مالی شد. مالک محترم باشگاه هم در این مورد نظر مثبتی داشت و من به ایشان اعلام کردم که «سر فرصت با هم صحبت می‌کنیم». چند روز بعد من خواستار ملاقات با رضا شکاری شدم که در این مورد با هم صحبت کنیم، اما همان روز یکی از بازیکنان‌مان با من تماس گرفت و خبر فسخ قرارداد این بازیکن را به من داد.

علیپور یادآور شد: فردای این اتفاق، از رضا شکاری پیگیر شدم که او گفت «وکیلم اقدام به فسخ قراداد کرده است» که من از او گله کردم کردم، چون تاکید داشتم که او اشتباه کرده و اگر هم می‌خواست از تراکتور جدا شود، باید به ما می‌گفت نه اینکه قراردادش را یک طرفه فسخ کند. رضا شکاری یک بار در رفتن به روسیه اشتباه کرد و این اشتباه دومش بود. او می‌توانست بدون دردسر از تراکتور جدا شود که این فضا و فرصت را خراب کرد و هیچ نتیجه‌ای هم نخواهد گرفت. من این حرف‌ها را به خود رضا شکاری هم گفتم.

وی ادامه داد: در ادامه هم به شکاری گفتم که فسخ قراردادش را پس بگیرد و بدون اینکه کسی متوجه این موضوع شود، کارش را ادامه بدهد. او هم گفتم «چشم» اما دیگر خبری از این بازیکن نشد. اگر چنانچه رضا شکاری با هر باشگاه ایرانی قراردادی منعقد کند، از باشگاه مقصد به جرم تحریک بازیکن تحت قرارداد، شکایت خواهیم کرد.

 

مدیرعامل باشگاه تراکتور با بیان اینکه «واحد حقوقی پیگیر فسخ قرارداد رضا شکاری است»، عنوان کرد: به واحد حقوقی باشگاه دستور دادم که به طور جدی پیگیر این پرونده باشد تا رضا شکاری متوجه اشتباهش شود. این بازیکنان از افرادی مشاوره می‌گیرند  که به خاطر منافع شخصی اطلاعات غلط به آنها می‌دهند. الان متاسفانه شرایط به گونه‌ای شده که به بازیکنان می‌گویند «شما اگر قراردادت را فسخ کنید، فردا با پرواز اختصاصی در استادیوم بایرن مونیخ فرود خواهید آمد و نیازی به رفتن به فرودگاه هم نیست» این بازیکنان هم جوان و احساسی هستند و این مسائل را درک نمی‌کنند.

 

علیپور با اشاره به درخواست هواداران برای جذب مهاجم، گفت: من بارها به هواداران گفتم و الان هم تاکید می‌کنم؛ ما به یک مهاجم گلزن نیاز داریم، اما چه بعد و چه قبل از حضور من در بازار نقل و انتقالات مهاجمی وجود نداشت که او را جذب کنیم. اگر هواداران حتی یک ماه قبل از حضور من مهاجمی می‌شناسند که به تیمی پیوسته معرفی کنند. نگرانی هواداران کاملاً به‌جاست، اما مهاجم وجود ندارد. البته نگرانی ما به اندازه هواداران نیست، چون پتانسیل‌های تیم را می‌بینیم.
وی افزود: هواداران یک سری از مهاجمان بدون تیم را به ما معرفی می‌کنند، اما اینها از شرایط آمادگی دور هستند و قبلاً با مصدومیت‌هایی مواجه بودند.

مدیرعامل باشگاه تراکتور با ابراز رضایت از وضعیت تیم، خاطرنشان کرد: هواداران کمی صبر داشته باشند؛ تراکتور بازیکنان بسیار خوبی دارد و طبیعی است که با توجه به تغییر تاکتیک بازی، کمی در هفته‌های ابتدایی با ناهماهنگی بازیکنان مواجه باشد. هواداران فهیم و فوتبال بلد آذربایجان هم از تیم حمایت کنند تا کادر فنی بتواند خواسته‌های خود را در زمین پیاده کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا