ورزشی

عذرخواهی اولین اخراجی لیگ از مردم اراک 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718041/41

زمان: 11:21  
1399/08/18

بازدید: 11,865

توکلی:گفته‌اند آقا رسول بر می‌گردد

بازیکن آلومینیوم اراک اولین اخراجی لیگ بیستم لقب گرفت و به همین خاطر از همه اعضای تیم و مردم اراک عذر خواهی کرد‌.

به گزارش آلانه شاهین توکلی در خصوص شکست آلومینیوم مقابل نساجی گفت: از لحاظ فنی داشتیم خوب  کار می‌کردیم و یک گل اتفاقی خوردیم و با اخراج من شیرازه تیم از هم پاچید .متاسفانه شرایط طوری رقم خورد که شکست خوردیم  اما حقیقت تیم ما این  نبود .

او که  اولین اخراجی لیگ بیستم لقب  گرفت در این  باره ادامه داد: در  فوتبال اخراج اتفاق می‌افتد ولی واقعا  حس خوبی نیست .متاسفانه در بدترین موقع یعنی اوایل  نیمه دوم اخراجم  رقم خورد و ما گل های بعدی را دریافت کردیم.
این بازیکن در خصوص شرایط نامناسب آلومینیوم و بلاتکلیفی های قبل از شروع فصل عنوان کرد: هنوز برای نقل و انتقال وقت  باقی مانده و امیدوارم که مدیریت بتواند این قضیه را به خوبی پیش ببرد و  بازیکن هایی به جمع ما  اضافه شوند که تیم تقویت شود.

بازیکن آلومینیوم در خصوص خداحافظی رسول خطیبی با شاگردانش در رختکن بعد از بازی نساجی عنوان کرد: در هر  حال یکی از مسائلی که باعث شد من به آلومینیوم بیایم رسول خطیبی بود زیرا قبلا هم با او کار کردم و کاملا نسبت به هم شناخت داریم ولی آقا رسول  بعد از بازی خداحافظی کرد و دلیلش هم عدم هماهنگی بین مدیریت و کادر فنی بود. یکسری از بازیکنان جذب نشدند، یک سری هم جذب شدند اما رفتند و تغییرات زیادی در زمینه مدیریت اتفاق افتاد و سه بار هیئت مدیره عوض شد و همین قضیه باعث شد که مقداری کار ما طول بکشد و  یکسری از  بازیکنان  قراردادهایشان را ۳ صبح  بستند. همه چیز به روزهای آخر کشیده شد و آقا رسول واقعا از این موضوع  ناراحت بود و می‌گفت من چنین چیزی را در فوتبال ندیدم و به همین خاطر از بچه ها خداحافظی کرد ولی مسئولان  گفتند که او را برمی گرداند و امیدوارم هرچه به صلاح آقای خطیبی و باشگاه‌ و بازیکنان است اتفاق بیفتد.

توکلی در پایان افزود: جا دارد به خاطر اخراج یک عذرخواهی از کل تیم و  مردم اراک بکنم . امیدوارم  در طول فصل نتایج درخشانی بگیریم و مردم را شاد کنیم. این قول را می‌دهم که آلومینیوم روز به روز بهتر خواهد شد و نتایج خوبی را خواهیم گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا