ورزشی

رحمتی: فقط یک بار با داور صحبت کردم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش”آلانه” سیدمهدی رحمتی دروازه بان سابق تیم ملی بعد از جدایی اش استقلال سرنوشت متفاوتی در فوتبال پیدا کرد و خیلی زودتر از آنچه تصور می شد باکت و شلوار به عنوان سرمربی روی نیمکت نشست. رحمتی  در هفته اول با شکست سه بر صفر ماشین سازی شروع فوق العاده را در کارنامه مربیگری اش در لیگ برتر ثبت کرد. 
سرمربی شهرخودرو بعد از برتری تیمش  مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: این ۳امتیاز را به مردم و هواداران تقدیم می‌کنیم. در مورد بازی باید بگویم همان طور که قبلا گفتم ۳ هفته اول برای شناخت تیم‌ها از همدیگر سپری می‌شود. با بازیکنان تیم هم صحبت کردم و گفتم به دنبال ۳امتیاز هستیم.

 

رحمتی ادامه داد: جا دارد از بازیکنان، تدارکات، کادر پزشکی و مسئولان باشگاه تشکر کنم. تا لحظه آخر دنبال شرایطی بودیم که بتوانیم از همه نفرات استفاده کنیم ولی در نهایت  فرجی نتوانست بدلایل مشکلات برای ما بازی کند. دست همه درد نکند و خیلی زحمت کشیدند. با قدرت و جدیت مسیری را که شروع کردیم ادامه می‌دهیم تا به هدف اصلی‌ که مدنظرمان است برسیم.

 

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو، درباره اینکه با توجه به عملکرد قاسمی‌نژاد او حفظ خواهد شد، تصریح کرد: من قبل از بازی هم گفتم همه نفرات را تا آخر سال در اختیار داریم و یک مدافع میانی به ما اضافه خواهد شد.

 

 

رحمتی در خصوص عملکرد خط دفاعی تیمش نیز گفت: در ۲هفته قبل و بازی‌های تدارکاتی، فرشاد فرجی در دفاع بود. نعمتی با توجه به شرایط کرونا نبود. امروز لحظه آخر اتفاقی افتاد که نتوانستیم از فرجی استفاده کنیم. عرفان معصومی آنجا بازی کرد. این شرایط و عدم تمرکز خودش دخیل است اما باید بیشتر تلاش کنیم تا نقاط ضعف برای بازی‌های بزرگتر و مهمتر رفع شود.

 

وی درباره داوری، خاطرنشان کرد: تمام سعی خودم را می‌کنم تا آخرین روز عمر مربیگری‌ام درباره داوری صحبت نکنم. داوران عضوی از فوتبال هستند، حق اشتباه دارند و باید به آنها کمک کنیم بار استرس از روی آنها برداشته شود و راحت قضاوت کنند. امروز در طول بازی یک بار بیشتر با داور صحبت نکردم که او آمد یک اخطار به نیمکت ما بدهد و فقط خوش و بش کردیم. هر چه اعتراضات به داوری کمتر باشد داوران با ذهنیت بهتر و راحت‌تر می‌توانند در زمین قضاوت کنند.

 

رحمتی ادامه داد: من از همه بازیکنانم چه در برد ۳ بر صفر، چه در باخت تشکر می‌کنم چرا که در این شرایط کرونایی، شرایط سخت اقتصادی و همه مشکلاتی که داشتیم کنار هم جمع شدیم و تمرین کردیم. 

سرمربی شهر خودرو درباره اینکه لیگ دوباره تعطیل می‌شود و این خوب است یا به ضرر تیم‌ها، خاطرنشان کرد: معتقدم این موضوع به تیم‌هایی که برنامه‌ریزی کرده، با سخت‌ترین شرایط تمرین کردند، اردوی تدارکاتی گذاشتند، لطمه بزند. فکر می‌کنم این اتفاق به ضرر این تیم‌ها باشد که ما یکی از آن تیم‌ها هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا