ورزشی

دلنوشته جواد خیابانی برای مرحوم فرزین محجوب

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718144/4

زمان: 19:16  
1399/08/18

بازدید: 8,853

گزارشگر باسابقه فوتبال در دلنوشته‌ای به درگذشت دروازه بان سابق تیم دارایی پرداخته است.

به گزارش “آلانه”، فرزین محجوب، دروازه بان سابق دارایی در 52 سالگی به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت تا جواد خیابانی در دلنوشته‌ای که در اختیار آلانه قرار داده، به این موضوع بپردازد:

متاسفانه با خبر شدم  فرزین محجوب که از شاگردان محسن حاج نصرالله در تیم دارایی بود و دروازه بانی بلند قامت و خوش چهره به حساب می آمد در اثر ابتلا به بیماری کرونا در سن ۵۲ سالگی از دنیا رفت . او در سال ۱۳۷۹ مطالبی خواندنی از فوتبال ملی در روزنامه ها می نوشت و با تیم فوتسال روزنامه صبح امروز در همان سال قهرمان جام رسانه ها شد . شما را به خدا مراقب باشید و نکات بهداشتی را رعایت کنید . فرزین عزیز من رفت.  خیلی ساده ی ساده از دست میروند همه آن چیزها که سخت‌ سخت به دست آوردیم و فرزین ما چه آسان رفت … چه زود رفت … چند هفته قبل بود که فیلم ها و عکسهایمان را می دیدم . هی گفتم ببینم کجاست تا قراری بگذارم ولی هی دیدم این کرونا که صد لعنت بر آن باد نمیگذارد تا ببینمش …  و ندیدمش تا اینکه رفت … او واقعا دوست خوبی بود … در تمام مدتی که نگار متولد میشد در بیمارستان بود و کنارم … تمام وقتی که من در سال ۷۶ و بعد از بازی با استرالیا بستری شده بودم کنارم بود … اما من تنهایش گذاشتم و او در تنهایی رفت …   چه روزهایی داشتیم ، مسابقات آموزشگاهی کرج و تیم هنرستان و مسابقات باشگاهی در استادیوم …. بازی استقلال و شاهین را یادم هست که با هم در جایگاه سرخ ها نشسته بودیم ….  بازی پرسپولیس با تیم استقامت یزد را هم یادم هست … بازی های خودش در دارایی و نیروی زمینی و …  مسابقات فوتسال خبرنگاران  روزنامه ها و دروازه بانی اش به سبک و روش عابدزاده … و ده ها خاطره دیگر …  خیلی سخت است که برای دیگران مثل کوه استوار باشی اما درون خودت آرام آرام بشکنی و از دنیا بروی … فرزین محجوب همین بود … محکم و استوار اما در حال فروپاشی … که این کرونای منحوس  باعث شد تا زودتر از دنیا برود … 

 

 

 

هر جا که باشد امیدوارم در آرامش باشد … و تو نیز آرام باشی . میدانم که برای تو برادر خوبی بود … تو هم با او مهربان بودی … و حالا هر دو در غم او میگرییم و اشک میریزیم … تسلیت بر همه داغداران …. 
تسلیت بر همه بازماندگان …. خصوصا به رامین عزیزم ….

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا