ورزشی

تعهدات چند ده میلیاردتومانی  هیئت مدیره استقلال

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، حجت نظری سخنگو و عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفتگو با شبکه خبر اعلام کرد که نهایتا تا روز دوشنبه و با بازشدن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه، قرارداد بازیکنان جدید ثبت خواهد شد.

وی در مورد زمان بازشدن پنجره نقل و انتقالات استقلال با وجود پرداخت پول شفر گفت: ما خیلی تلاش کردیم که بتوانیم تا قبل از بازی اول پنجره نقل و انتقالاتی تیم را باز کنیم. اما متاسفانه با توجه به اینکه آقای شفر هماهنگی لازم را با ما نداشتند، مجبور شدیم بازی اول را بدون بازیکنان جدید انجام دهیم.

او ادامه داد: الحمدالله هم کادرفنی و هم بازیکنان خوب با همه تلاش هایی که داشتند توانستیم نتیجه خوبی بگیریم. با وجود باز نشدن پنجره نقل و انتقالاتی، در دیدار اول توانستیم به برتری برسیم. 

وی گفت: تمام پول آقای شفر را هفته گذشته واریز کرده بودیم اما متاسفانه ایشان حاضر نشدن تأییدیه دریافت پول را به ما بدهند که اتفاقا ما بیش از مبلغ طلب ایشان، به حسابشان واریز کردیم. حتی نامه باشگاه برای فیفا نیز آماده است که ما اعلام کنیم چند ده هزار دلار بیشتر از طلبشان به حساب شفر واریز شده و بتوانیم برای استرداد آن پول اقدام کنیم.

نظری در مورد دلیل واریز پول بیش از طلب شفر توضیح داد: چرا که ایشان مدعی بود که توضیحات درون واریزی یکی از مبالغ واریز شده کامل نبوده و یا دقیقا عنوان نشده به دلیل طلب آقای شفر از باشگاه استقلال است و وکیل ایشان آن را تأیید نمی کرد. ما مجبور شدیم که مجددا این مبلغ را واریز کنیم که حتما تلاش خواهیم کرد آن مبلغ را خیلی زود پس بگیریم.

نظری درمورد زمان باز شدن پنجره نقل و انتقلاتی استقلال گفت: ما مشکلات زیادی برای پرداخت پول داشتیم. شرایط بانکی ایران به دلیل تحریم ها اجازه واریز مستقیم را نمی داد. ولی ما تأییدیه آقای شفر را اکنون داریم. با توجه به اینکه ما مجبور بودیم برای واریز پول از حساب اشخاص حقیقی و حقوقی مختلف استفاده کنیم تا بتوانیم مشکلات بانکی را پشت سر بگذاریم و تحریم ها را دور بزنیم، در این مرحله باید تأییدیه تمام واریز کننده ها را داشته باشیم.

او گفت: تمام این تأییدیه ها صبح امروز دریافت و نامه هم به فیفا ارسال شده است. ما انتظار داریم تا حداکثر فردا پنجره نقل و انتقالات باشگاه باز شود و با توجه به اینکه دیدار بعدیمان دو هفته دیگر است، تا آن زمان به طور قطع پنجره باشگاه باز شده است.  با توجه به تعطیلات پایان هفته در اروپا، حداکثر روز دوشنبه و با ارسال مجوز از فیفا قراردادهایمان را ثبت می کنیم.

سخنگوی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: هوادار باید بداند که ما یک ماه پیش به هر دلیلی مجبور شدیم مدیرعامل محترم را کنار بگذاریم، تنها 700 میلیون تومان در حساب باشگاه بود. ما در این مدت علی رغم اینکه نزدیک بود که فصل شروع شود، با مشکلات زیادی مواجه بودیم، تمام اعضای هیئت مدیره به همراه سرپرست محترم باشگاه شبانه روز تلاش کردیم. هر کدام از ما چند ده میلیارد تومان تعهد دادیم و سفته امضا کردیم و بخش زیادی از پولها را قرض کردیم.

نظری در پایان گفت: این بدهی ها در دوران ما ایجاد نشده بود ولی ما وارث آنها بودیم. ما در کمترین زمان ممکن توانستیم این مبالغ را جمع کنیم و آن را به ارز تبدیل کنیم و بدهی باشگاه را صفر کنیم. ما خوشحالیم با توجه به کاهش قیمت دلار، می توانیم این مبلغ را مجددا به دلار تبدیل کنیم و بدهی های باشگاه را پرداخت کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا