ورزشی

بهای فرار یونایتد از بحران؛ مصدومیت راشفورد

کد خبر: 1718030/50

زمان: 10:50  
1399/08/18

بازدید: 771

پیروزی 3-1 مقابل اورتون با اینکه یونایتد را از بحران خارج کرد ولی برای تیم سولسشر به بهای مصدومیت سه بازیکن و از جمله مارکوس راشفورد تمام شد.

به گزارش “آلانه”، منچستریونایتد دیشب در زمین اورتون موفق شد این تیم را 3-1 از پیش رو بردارد تا از بحران اخیر ناشی از چند نتیجه ضعیف خارج شود. اما این پیروزی برای شیاطین سرخ هزینه زیادی داشت و به مصدومیت سه بازیکن این تیم منجر شد. یونایتد به خصوص به دلیل مصدوم شدن مارکوس راشفورد در این بازی نگران آینده است.

 

 

مارکوس راشفورد‌، لوک شاو و ویکتور لیندلوف سه مصدوم یونایتد در این بازی بودند. شیاطین سرخ حالا امیدوارند مصدومیت این سه نفر جدی نباشد. منچستریونایتد به زودی وارد وقفه دو هفته‌ای بازی‌های ملی می‌شود اما چندین نفر از ستاره‌های این تیم در رقابتهای ملی به میدان می‌روند و این وقفه نمی‌تواند کمکی به رفع خستگی بازیکنان بکند.

 

مارکوس راشفورد که سولسشر و یونایتد در این فصل روی او حساب ویژه ای باز کرده اند در بازی دیروز مقابل اورتون از ناحیه شانه آسیب دید. راشفورد از جمله کسانی است که در این دو هفته استراحت نخواهد کرد چرا که نامش در فهرست دعوت شدگان به تیم ملی انلگیس دیده می‌شود.

 

 

راشفورد در بازی دیشب یونایتد در گودیسون پارک 90 دقیقه در میدان حضور داشت. سولسشر حالا منتظر گزارش دقیق پزشکی درباره شدت مصدومیت راشفورد و همچنین دو بازیکن دیگر خود لوک شاو و لیندلوف است.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا