ورزشی

انتخاب دیرهنگام؛ علت عدم دعوت از کریمی 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1718018/34

زمان: 10:00  
1399/08/18

بازدید: 3,634

برای بازی با بوسنی علی کریمی به اردوی تیم ملی دعوت نشد. در حالی که او در بازی با ازبکستان و مالی که البته بازی دوم برگزار نشد یکی از بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی بود. 

به گزارش”آلانه”، علی کریمی بعد از بازگشت از اردوی ترکیه زمان زیادی را برای انتخاب تیم از دست داد و از تمرینات گروهی و شرایط بازی بدور شد. او مدت ها در حال مذاکره با دو باشگاه استقلال و سپاهان بود و در نهایت تیم القطر را برای بازی انتخاب کرد. کادر فنی تیم ملی که اوضاع این بازیکن را رصد می کرد در نهایت به خاطر دور بودن علی کریمی از شرایط تمرین و بازی برای دیدار با بوسنی او را در لیست قرار نداد. با این حال علی کریمی هم چنان یکی از بازیکنان مورد علاقه اسکوچیچ است و در صورت اینکه در هفته های آتی از نظر فنی شرایط بهتری پیدا کند به اردوی آتی تیم ملی دعوت خواهد شد. 

 

البته برای این اردو تنها علی کریمی نیست که به این دلیل به اردوی تیم ملی دعوت نشده است. چند بازیکن دیگر هم به خاطر اینکه از شرایط مسابقه و بازی دور شده اند به اردوی تیم ملی دعوت نشده اند. می شود سردار آزمون و مهدی طارمی را مثال زد. سردار آزمون به دلیل سرماخوردگی شدید چند هفته ای در ترکیب زنیت غیبت داشت و به همین بهانه برای بازی با بوسنی در لیست قرار نگرفت. از سویی مهدی طارمی هم به دلیل حضور اندک در ترکیب پورتو به اردوی تیم ملی دعوت نشد تا در روزهای آتی با تلاش بیشتر به ترکیب ثابت این تیم نزدیک شود. علیرضا بیرانوند هم شرایط مشابهی دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا