ورزشی

آرسنال 0-3 استون ویلا: دومین شکار بزرگ ویلا

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، استون ویلا که چند هفته قبل موفق شده بود با نتیجه 7-2 لیورپول را شکست بدهد، امشب هم دست به کار بزرگی زد و در خانه آرسنال به برتری 3-0 رسید. 

استون ویلا بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که روی حرکت خوب جک گریلیش، جان مک‌گین دروازه میزبان را باز کند اما واکنش به موقع برند لنو، مانع از به ثمر رسیدن گل شد.

دو دقیقه بعد راس بارکلی توانست دروازه آرسنال را باز کند اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت. در ادامه باز هم این بازیکنان استون ویلا بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه میزبان ایجاد کنند.

در مقابل در دقیقه 13، ویلیان فرصت داشت که با یک ضربه والی، دروازه حریف را باز کند اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه پیدا نکرد.

بازی متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه 25 این استون ویلا بود که به گل رسید. روی یک حرکت تیمی بود که ارسال زمینی گریلیش، روی تیر دو می توانست به ترزگه برسد اما پیش از آن بوکایو ساکا به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.

 

 

بعد از این گل آرسنالی ها ابتکار عمل را در دست گرفتند اما دفاع فشرده بازیکنان ویلا مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می شد. در دقیقه 41، روی یک ارسال بود که الکساندر لاکازت می توانست با ضربه سر گل تساوی را به ثمر برساند اما ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم این آرسنالی ها بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند راهی به دروازه ویلا پیدا کنند و این نیمه با همان نتیجه 1-0 به پایان رسید.

نیمه دوم را هم ویلا بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه 48 محمود ترزگه با یک ضربه سر دروازه آرسنال را باز کند اما باز هم لنو با یک واکنش به موقع، دروازه تیمش را نجات داد. برتری ویلا ادامه داشت و در دقیقه 56، نوبت گریلیش بود که صاحب یک موقعیت خوب شد اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه پیدا نکرد؛ ضمن اینکه داور هم این موقعیت را لحظاتی بعد آفساید اعلام کرد.

در ادامه بازی متعادل شد و هر دو تیم حملاتی روی دروازه هم داشتند اما نتوانستند به گل برسند. میکل آرتتا با فرستادن نیکلاس پپه و ادی انکتیا به زمین، توان هجومی تیمش را افزایش داد و چیزی نمانده بود که در دقیقه 70 به گل برسند اما ضربه پپه نتوانست امیلیانو مارتینز را مغلوب کند.

در مقابل این ویلا بود که در دقیقه 70 به گل دوم برسد. روی یک ارسال بلند به درون محوطه جریمه آرسنال، بارکلی با یک ضربه والی، توپ را به دهانه دروازه فرستاد و الی واتکینز با ضربه سر کار را تمام کرد.

آرسنالی ها هنوز از شوک این گل خارج نشده بودند که در دقیقه 75 گل سوم را هم دریافت کردند. این بار گریلیش بود که از سمت چپ فرار کرد و پاس او به درون محوطه جریمه را واتکینز با یک شوت محکم تبدیل به گل کرد.

در دقایق پایانی باز هم این بازیکنان استون ویلا بودند که نمایش بهتری داشتند و حتی می توانستند به گل های بعدی برسند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با نتیجه 3-0 به سود ویلا به پایان رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا