ورزشی

گریزمان هم مانند همه روز بد دارد

کد خبر: 1717978/42

زمان: 21:55  
1399/08/17

بازدید: 4,065

ریوالدو:

ریوالدو، ستاره سابق بارسلونا معتقد است نباید اجازه جدایی آنتوان گریزمان از این تیم را صادر کرد.

به گزارش “آلانه”، آنتوان گریزمان در این حدود یک سال و نیم حضوردر بارسلونا عملکرد چندان خوبی نداشته و بارها مورد انتقاد هواداران و رسانه ها قرار گرفته است. اما ریوالدو مدعی شد همه بازیکنان در طول دوران ورزشی شان روز بد نیز دارند و آنتوان گریزمان در این فصل در برخی از مسابقات درخشان ظاهر شده است.

 

 

ریوالدو گفت: “کیکه ستین در مصاحبه ای از لیونل مسی گله کرده و مدعی شده او رختکن را کنترل کرده و نقش زیادی در تصمیمات باشگاه دارد. من تردید دارم که ادعاهای ستین درست باشد، اما اگر اینگونه بود نیز او باید به هیئت مدیره اعلام می کرد که از این وضعیت راضی نیست. وقتی شرایط ناخوشایند است سرمربی وظیفه دارد این موضوع را اعلام کند، اما ستین نباید شانه از مسئولیت افتضاح پایان فصل خالی کند.

 

شرایط آنتوان گریزمان؟ او در تلاش برای درخشش در بارسلونا است، اما من فکر نمی کنم انتقال قرضی گزینه مناسبی برای گریزمان باشد. بارسلونا به تمام اعضای تیم نیاز دارد و او یکی از بهترین بازیکنان است. ما در این فصل عملکرد خوبی از گریزمان در دیدار برابر یوونتوس و آلاوز دیده ایم، بنابراین نمایش ضعیف مقابل دیناموکیف نباید باعث انتقاد از او شود و همه ما به عنوان یک بازیکن روزهای بدی در کارنامه خود داریم.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا