ورزشی

وینیسیوس: انتقاد از بازیکنان رئال طبیعی است

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717809/50

زمان: 11:50  
1399/08/17

بازدید: 3,891

وینیسیوس جونیور مهاجم برزیلی رئال مادرید می‌گوید وقتی یک فوتبالیست در رئال بازی می‌کند باید انتظار انتقاد را داشته باشد.

به گزارش “آلانه”، وینیسیوس جونیور ستاره جوان و مهاجم برزیلی رئال مادرید می‌گوید رئال مادرید بزرگترین باشگاه دنیا است و هر فوتبالیستی که در این باشگاه توپ می‌زند باید انتظار انتقاد را داشته باشد و با سطحی بالاتر از انتقاد نسبت به دیگر تیم‌ها کنار بیاید.

 

 

وینیسیوس که از سال 2018 با ترک باشگاه فلامنگوی برزیل به رئال پیوسته برای تبدیل شدن به یک مهاجم فیکس در این تیم با مشکلات زیادی مواجه بوده است. او از آن زمان تا امروز 53 بازی برای رئال انجام داده که تنها در 25 مسابقه از آنها فیکس بوده است. وینیسیوس در این بازیها تنها 7 گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده است.

 

وینیسیوس که در رئال با انتقادهایی مواجه بوده و هست در این باره گفت: ” من همیشه به کسانی فکر می‌کنم که می‌خواهند من از هر نظر بهترین باشم. یعنی خانواده ام، باشگاهم و هم‌بازی‌هایی مثل مارسلو و کاسمیرو. آنها کسانی هستند که من را در مسیر درست قرار می دهند”.

 

 

ستاره برزیلی جوان رئال در ادامه گفت: ” من با بنزما رابطه خوبی دارم. با لوکاس واسکز هم همینطور. من در بیرون از زمین هم با آنها خیلی صحبت می‌کنم. لوکا مودریچ هم دوست خوب من است که همیشه ناهار را با او می خورم. عضو بزرگترین باشگاه دنیا بودن انتقاد را هم به همراه دارد. وقتی تیم می بازد منتقدین درباره ما صحبت می‌کنند ولی وقتی می بریم عاملش هر چیزی بوده به غیر از ما بازیکنها”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا