ورزشی

مسی جانور است؛ چطور او را زیر سوال می برید؟

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717982/29

زمان: 22:03  
1399/08/17

بازدید: 17,358

تیری آنری:

تیری آنری ستاره سابق بارسلونا به دفاع از لیونل مسی در مقابل انتقادات پرداخت.

به گزارش “آلانه”، قدم زدن مسی در دقایق پایانی بارسا بارسا ودیناموکیف موجی از انتقادات را در رسانه ها علیه او به دنبال داشت. مسی را به بی انگیزگی و بی تفاوتی متهم کردند ولی او امشب برابر بتیس یک نیمه فرصت بازی را پیدا کرد، یک پاس گل داد و دبل کرد.

 

 

 

 

تیری آنری که بین سال های 2006 تا 2009 کنار مسی در بارسا بازی می کرد، در مورد انتقادات اخیر از اوین فوق ستاره گفت:« در ال کلاسیکو 5 یا 6 بار مسی را در حال مشارکت در دفاع دیدم. او حتی تا نقطه کرنر برای دفاع عقب می آمد. البته این موضوع مورد اهمیت قرار نمی گیرد بلکه چند ثانیه قدم زدن او در دقیقه پایانی بازی با دیناموکیف را بزرگنمایی می کنند. می دانم که رسانه ها نیاز به چنین اخبار و حواشی دارند ولی بازی با اعتبار لیونل مسی؟ او شخصیتی نیست که اینگونه مورد حمله قرار بگیرد.»

 

 

 

 

آنری ادامه داد:« مسی می تواند روز بد و خوب داشته باشد ولی واقعا نمی دانم او می تواند بهتر از اینها هم کار کند؟ انتقاد از مسی همیشه بوده ولی واقعا زیر سوال بردن او و انگیزه هایش، حماقت است. مسی یک جانور است که در هر بازی پاس می دهد و گل می زند و سرنوشت یک مسابقه را به تنهایی تعیین کند.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا