ورزشی

مرزبان: گل‌گهر از سپاهان بهتر آماده شده بود

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717923/41

زمان: 18:57  
1399/08/17

بازدید: 1,195

راه درستی را انتخاب کرده‌ایم؛

علیرضا مرزبان می گوید مسئولان سپاهان راه درستی را انتخاب کرده اند و این تیم برای پیدا کردن راه پیروزی به زمان نیاز دارد.

به گزارش “آلانه”، علیرضا مرزبان مربی تیم فوتبال سپاهان که امروز به اردوی این تیم در سیرجان اضافه شد، در نشست خبری پس از شکست سه بر یک تیمش مقابل گل گهر سیرجان حرف‌هایش را اینطور آغاز کرد و گفت: باید این را بپذیریم که پس از زدن گل اول، بازی خیلی خوبی ارائه کردیم. شانس های خیلی خوبی  را روی کارهای ترکیبی ایجاد کردیم ولی روی بازی هوایی اشتباهاتی داشتیم که گل می خوردیم. به خاطر همین دائم ضدحمله می خوردیم.

او ادامه داد: تیم گل گهر برای این بازی آماده تر بود. تیم ما در واقع هنوز کیفیتی که باید داشته باشد را ندارد. بازیکنان ما سعی‌شان را کردند ولی ما دائم ضدحمله می خوردیم، که این باعث می شد زمان از دست بدهیم و شانس گل به حریف بدهیم.

مرزبان با اشاره به اینکه سپاهان به زمان نیاز دارد، افزود: ما راه سختی در پیش داریم. به زمان بیشتری نیاز داریم برای اینکه تیم را آماده مسابقات کنیم. از بازیکنان صد در صد راضی هستم. کیفیت خوبی داشتند و می توانند بهتر هم باشند و این مسئله ما را به آینده امیدوار می کند.

مربی تیم فوتبال سپاهان در رابطه با اعتراض کادر فنی سپاهان به داوری بیان کرد: خب دو صحنه هند مشخص بود که اعتقاد داشتیم که باید پنالتی گرفته شود.  چیز خاصی نیست و در فوتبال طبیعی است.

او حرف هایش را اینطور ادامه داد: ما باید این نوید را بدهیم که اول راه هستیم. می خواهیم راه بزرگی را برویم. تمام تلاشمان را می کنیم. راه درستی را انتخاب کرده ایم. بازیکنان خیلی خوبی داریم. محرم نویدکیا خیلی خوب فوتبال را می فهمد و من مطمئن هستم که راه پیروزی را پیدا خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا