ورزشی

قول شفاهی مدیران دورتموند به ایجنت هالند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717853/29

زمان: 15:48  
1399/08/17

بازدید: 7,129

گزارش آاس؛

باشگاه دورتموند به مینو رایولا مدیر برنامه های ارلینگ هالند قول همکاری برای تابستان 2022 را داده است.

به گزارش “آلانه”، پس از درخشش با سالزبورگ در لیگ قهرمانان و زدن 28 گل در 22 بازی برای باشگاه اتریشی بود که باشگاه های بزرگ دنیا برای جذب ارلینگ هالند پیش قدم شدند. رئال و منچستر به همراه یوونتوس در تلاش بودند تا ستاره نروژی را جذب کنند ولی در نهایت انتخاب او بروسیا دورتموند بود.

باشگاه آلمانی 20 میلیون یورو به سالزبورگ پرداخت کرد و کمیسیون هنگفتی نیز به مینو رایولا ایجنت هالند داد. 23 میلیون یورو که 15 تایش به رایولا تعلق گرفت و 8 میلیون یورو نیز به پدر هالند پرداخت شد.

 

 

 

هالند دست از درخشش برنداشته و ستاره تاثیرگذار دورتموند است. رئال و دیگر باشگاه های بزرگ همچنان خواهان جذب او هستند ولی اخیرا یواخیم واتسکه مدیر دورتموند تاکید کرد که هالند هیچ بند فسخی در قراردادش ندارد و درفهرست فروش نیست.

 

نشریه آاس امروز گزارش داد که ادعای مدیر دورتموند درست است ولی مینو رایولا از مدیران باشگاه المانی قول شفاهی گرفته است که زمینه برای جدایی هالند در تابستان 2022 را فراهم کنند. گفته می شود رقم انتقال هالند ممکن است بین 80 تا 90 میلیون یورو باشد. قرارداد بنزما با رئال سال 2022 تمام می شود و هالند جانشینی مناسب برای او خواهد بود.

 

 

 

 

رایولا زمانی همین برنامه را در مورد پل پوگبا پیاده کرد. ستاره فرانسوی در 18 سالگی به عنوان بازیکن آزاد از منچستر راهی یوونتوس شد و پس از 4 سال با 105 میلیون یورو به منچستریونایتد برگشت. رایولا هم 45 میلیون پوند کمیسیون دریافت کرد. رایولا از سران یووه برای جدایی پوگبا در تابستان 2016 قول گرفته بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا