ورزشی

ضرب شست مسی؛ THE BEST همین جاست (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، وقتی فهرست یازده نفره تیم بارسا برای بازی با بتیس منتشر شد و نام مسی در آن وجود نداشت، بسیاری شگفت زده شدند. شائبه مصدومیت لیونل مسی توسط تی وی سه کاتالونیا منتشر شد اما شرودر دستیار رونالد کومان در مصاحبه با خبرنگاران گفت که مسی مصدوم نیست و تنها با تصمیم فنی کومان امروز نیمه اول را استراحت خواهد کرد. او گفت که فوق ستاره آرژانتینی سرحال نبوده و در شرایط بازی قرار نداشت.

 

 

 

 

بارسلونا بدون مسی وارد زمین شد و ابتندا توسط عثمان دمبله پیش افتاد اما در دومین دقیقه از وقت های اضافه نیمه اول بود که سانابریا بازیکن سابق تیم دوم بارسا توانست دروازه آبی اناری ها را باز کرده و حساب کار را مساوی کند.

 

 

 

 

 

Griezmann agradace a Messi el gesto que le permitió marcar su gol, el 2-0

 

 

بارسا نیمه دوم را متفاوت و با لیونل مسی شروع کرد. او جانشین آنسو فاتی شده بود. روند کار با ورود مسی برای بارسا بهتر شد و این تیم دقیقه 49 توسط آنتوان گریزمان به گل دوم رسید.

شروع هنرنمایی های مسی از همین گل بود. او با جال حالی دادن روی توپ باعث شد مدافعان و گلر بتیس فریب خورده و گریزمان مقابل دروازه خالی به یک بغل پا برای تمام کردن کار نیاز داشته باشد. در واقع کار اصلی روی این گل را مسی انجام داد.

 

 

 

 

 

 

 

دقیقه 61 بازی نوبت به گلزنی مسی رسید. فوق ستاره روی برخورد توپ به دست ماندی فرصت زدن یک ضربه پنالتی را پیدا کرد. او برای ششمین بار در فصل جاری(5 بار با بارسا و یک بار با آرژانتین) پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و توانست گل سوم تیمش را به ثمر برساند. کلودیو براوو دست مسی را خوانده بود ولی توپ به کنج بالای دروازه رفت.

 

 

 

 

 

این پایان کار مسی نبود. پس از اینکه بارسا یک گل دیگر از بتیس 10 نفره دریافت کرد، این مسی بود که یک بار دیگر ابی اناری ها را پیش انداخت تا فاصله به دو گل برگردد.

این بار او از درون محوطه جریمه و با یک شوت زیر طاقی از زاویه بسته توانست توپ را دور از دستان کلودیو براوو به گل چهارم بارسا تبدیل کند. این نخستین گل فصل مسی در جریان بازی بود.

 

 

 

 

 

با این دبل تعداد گل های مسی در لالیگا به عدد سه رسید ضمن اینکه او بالاخره به طلسم گل نزدن در جریان بازی نیز پایان داد. مسی با 6 گل زده( 3 گل لالیگا و سه گل چمپیونزلیگ) بهترین گلزن فصل بارسا بالاتر از آنسو فاتی 5 گله نیز محسوب می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا