ورزشی

شروع رویایی خریدهای جدید نساجی

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717778/1

زمان: 09:25  
1399/08/17

بازدید: 7,016

کمندانی و بیگی گل زدند، اسلامی دو گل ساخت؛

درخشش بازیکنان جدید نساجی مازندران در افتتاحیه لیگ بیستم نشان داد که مسئولان این باشگاه با نظر کادرفنی به خوبی توانسته‌اند نقاط ضعف را برطرف کنند و براساس نیاز، خریدهایی را در بازار نقل و انتقالات تابستانه انجام دهند.

به گزارش “آلانه” شاید پر رفت و آمدترین تیم پیش از شروع لیگ بیستم، بدون تردید نساجی مازندران باشد؛ تیمی که ترکیب کادرفنی‌اش نسبت به هفته‌های پایانی لیگ نوزدهم کاملا دستخوش تغییر شد و در لیست بازیکنان نیز، ورودی و خروجی‌های بسیاری داشت تا تیمی کاملا نوپا و جدید مهیای فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران شود. ضمن آن‌که حضور سرمربی بی‌تجربه‌ای چون وحید فاضلی باعث شده بود تا بیش از پیش ترکیب نساجی برای اهالی فوتبال ناشناخته و غیرقابل پیش‌بینی باشد.

 

اما فاضلی در اولین آزمون سرمربیگری خود سربلند شد و توانست مقابل تیم تازه لیگ برتری شده آلومینیوم، به برتری سه گله برسد؛ مهم از برتری سه گله نساجی، درخشش خریدهای جدید این تیم در این پیروزی بزرگ در روز نخست لیگ بیستم بود. سعید بیگی هافبک فصل گذشته سایپا روی پاس زیبای کریم اسلامی مهاجم فصل گذشته بادران تهران توانست با شلیک زمینی خود گل اول نساجی را به ثمر برساند.

 

 

اسلامی بار دیگر برای تیمش در نقش گلساز حاضر شد و اینبار برای حامد شیری، مدافع باتجربه نساجی موقعیت گلزنی مهیا کرد تا گل دوم اینچنین به ثمر برسد؛ تیر خلاص به پیکره شاگردان خطیبی را هم خرید جدید مازنی‌ها از گل گهر سیرجان زد. میلاد کمندانی روی پاس زمینی مهدی نظری توانست با شوت زمینی خود توپ را به گوشه دروازه آلومینیوم بفرستد و حکم پیروزی قاطع شاگردان فاضلی را با گلزنی خود امضا کند.

 

شروعی رویایی برای خریدهای جدید باشگاه نساجی که می‌توانند در ادامه فصل، عصای دست سرمربی جوان این تیم باشند؛ البته بدون تردید گذشت یک هفته نمی‌تواند معیار درستی برای سنجش کیفیت خریدهای جدید نساجی باشد اما درخشش آن‌ها در دیدار شب گذشته مقابل آلومینیوم، نوید روزهای خوبی را برای تیم کاملا متحول شده نساجی می‌داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا