ورزشی

سولسشر: هیات‌مدیره یونایتد از من حمایت می‌کند

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717822/50

زمان: 12:42  
1399/08/17

بازدید: 3,535

اوله گنار سولسشر سرمربی منچستریونایتد که با موج سنگینی از انتقادها مواجه است می‌گوید هیات مدیره باشگاه همچنان از او حمایت می‌کند.

به گزارش “آلانه”، درحالیکه موج انتقادها از اوله گنار سولسشر سرمربی منچستریونایتد بعد از بازی‌های ضعیف اخیر و نتایج بد این تیم به اوج رسیده و گفته می‌شود او در آستانه اخراج از این تیم قرار دارد، سولسشر می‌گوید هیات مدیره باشگاه از او حمایت می‌کند و به همین دلیل همچنان با توجه به برنامه بلندمدتش مشغول به کار است.

 

یونایتد در حالی امروز در گودیسون پارک به مصاف اورتون می‌رود که بعد از دو شکست پیاپی مقابل آرسنال و باشاک شهیر‌، سولسشر می‌داند که سرنوشتش در اولدترافورد عملاً به پیروزی در این مسابقه وابسته است. ولی سرمربی نروژی با رد شایعات اخیر می‌گوید محکم ایستاده و هیات مدیره یونایتد هم هوایش را دارد.

 

 

سولسشر در این باره گفت: ” می توانم این را بگویم که همه صحبتهایم با باشگاه درباره بلندمدت بوده. البته شکی نیست که ما در کوتاه مدت نتایج خوب می خواهیم ولی من با هیات مدیره مذاکرات خوبی داشته ام و برنامه های ما در حال پیش رفتن است. ما یک بذر کاشتیم و در حال پرورش یک درخت هستیم”.

 

سرمربی یونایتد در ادامه گفت: ” من از وقتی به یونایتد آمده ام حمایت هیات مدیره را داشته ام و آنها همیشه به تصویر بزرگ‌تر توجه کرده اند. ما نمی‌توانیم فقط یک یا دو نتیجه را ببینیم بلکه باید نگاه مان به افق دورتر باشد و به این فکر کنیم که تیم در مسیر صحیح حرکت می‌کند یا نه”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا