ورزشی

رقم واقعی انتقال سوارز از بارسا به اتلتیکو فاش شد

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، اوایل شهریورماه بود که رسانه های اسپانیایی خبر از پایان کار لوئیس سوارز در بارسلونا دادند. خبر از این قرار بود که رونالد کومان به ستاره اروگوئه ای گفته است که برای فصل بعد روی او حساب نمی کند و اینکه باید به دنبال تیمی جدید برای خود باشد.

یک ماه بعد دوران شش ساله حضور سوارز در بارسا با ثبت 198 گل به اتمام رسید و او راهی اتلتیکو مادرید شد.

 

 

 

 

عجیب اینکه رونالد کومان در تماسی تنها یک دقیقه ای و بدون اینکه هیچ دلیل ورزشی روشنی برای سوارز بیاورد، به وی اطلاع داده بود که باید به دنبال تیمی دیگر برای خودش باشد. در این تماس کوتاه، سوارز حرف خاصی برای گفتن نداشت و تنها به پذیرش درخواست مرد هلندی اکتفا کرد. کمی بعد مشخص شد که فروش سوارز در واقع تصمیم باشگاه بوده است.

رسانه ها اعلام کردند که مبلغ انتقال سوارز به اتلتیکو رایگان و تنها با شش میلیون یورو بند متغیر بوده است اما امروز موندودپورتیوو ادعایی دیگر مطرح کرد.

گویا در زمان انتقال سوارز، باشگاه اتلتیکو مادرید حاضر شده 5 میلیون یورو به بارسا پرداخت کند. این پرداختی اما شکل جالبی داشته است.

 

 

 

 

فصل گذشته و زمانی که بارسا بند فسخ 120 میلیون یورویی آنتوان گریزمان را فعال کرد، باشگاه مادریدی قصد شکایت به فیفا را داشت ولی در نهایت بارسلونا قبول کرد که 15 میلیون یوروی دیگر(اقساط) به اتلتیکو پرداخت کند. این مبلغ در واقع تضمینی بود بر اینکه هر زمان اتلتیکو قصد فروش سائول نیگز و خیمنز را داشته باشد، ابتدا باید به بارسا اطلاع دهد و این باشگاه در خریدشان مقدم خواهد بود.

امسال اتلتیکو حاضر شد تا برای جذب سوارز، از دریافت 5 میلیون یورو صرفنظر کند. به این ترتیب رقم انتقال ستاره اروگوئه ای 5 + 6 میلیون یورو بوده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا