ورزشی

درخشش مدافع سایپا در ترکیب تیم جدید (عکس)

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717792/34

زمان: 10:07  
1399/08/17

بازدید: 7,080

سعید بیگی مدافع سایپا که در آخرین روزهای نقل و انتقالات از این تیم جدا شد و به نساجی پیوست دراولین بازی برای تیم مازنی نمایش خوبی داشت. 

به گزارش “آلانه”، وحید فاضلی در آخرین روزهای تیم سازی با فسخ قرارداد فردین عابدینی از باشگاه نساجی خواست سعید بیگی را بخدمت بگیرد که این خرید در مصاف با آلومینیوم اراک شروع خوبی داشت. او علاوه بر نمایش خوب در خط دفاعی نساجی زننده اولین گل این تیم در بازی با آلومینیوم اراک روی پاس کریم اسلامی بود. او در صحنه گل اول به خوبی پیشروی کرد و کریم اسلامی که به داخل زده بود فرصت شوت را برای سعید بیگی مهیا کرد که ضربه این بازیکن بعداز برخورد به بدن یکی از مدافعان آلومینیوم اراک به داخل دروازه کمانه کرد. 

 

شادی بعد از گل سعید بیگی نشان داد او از انتخاب نساجی چقدر خرسند است به این خاطر که سرمربی این تیم کاملا به او اعتماد دارد و در اولین بازی به او به عنوان یکی از یازده بازیکن اصلی اش میدان داد در حالی که در سایپا این نگاه به سعید بیگی وجود نداشت و کمتر به او بازی می رسید؛ در فصل اخیر جوانان زیادی از ترکیب تیم سایپا جدا شدند که یکی از آنها هم محمد شریفی بود که به تیم پرسپولیس پیوست. نکته مهم دیگر اینکه گلزنی برای مدافع شیرین است؛ کسی از مدافع انتظار گلزنی ندارد آنهم در جریان بازی ترکیبی. روی ضربات ایستگاهی البته مدافعان پیشروی می کنند و گل های زیادی هم روی ضربات ایستگاهی می زنند اما گلزنی در جریان بازی برای مدافع سخت است که سعید بیگی این کار سخت را در بازی با آلومینیوم اراک به خوبی انجام داد. گل او بهانه ای شد که نساجی بازی خوب خود را در برابر آلومینیوم اراک با زدن گل های دوم و سوم تکمیل کند. 

 

سعید بیگی بعد از باز کردن دروازه آلومینیوم اراک به بهانه تقسیم شادی و شاید هم قدردانی از کادر فنی به خاطر نگاهی که به او داشت به سمت نیمکت نساجی آمد و شادی اش را با مربیان نساجی تقسیم کرد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا