ورزشی

خوشبختی نساجی؛ از انتقادها تا حمایت های مدیر 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717782/34

زمان: 10:03  
1399/08/17

بازدید: 1,375

نساجی در اولین گام در برابر آلومینیوم اراک ارایه گر نمایش خوبی بود و موفق شد این تیم را با نتیجه 3-0 شکست دهد. 

به گزارش”آلانه”، بعد از جدایی محمود فکری از نساجی به بهانه حضور در کادر فنی استقلال طبیعی بود تماشاگران تیم نساجی چشم انتظار حضور یک مربی اسمی دیگر در راس کادر فنی این تیم باشند اما بعد از اینکه مذاکرات این باشگاه با مهدی تارتار به جایی نرسید علی امیری مدیر عامل جوان نساجی به وحید فاضلی اعتماد کرد و رای به مربیگری او داد که با حمایت مالک باشگاه و هم چنین دیگر اعضای هیات مدیره روبرو شد. این انتخاب بی تعارف با انتقاد تعداد زیادی از هواداران نساجی روبرو شد تا جایی که رضا حدادیان مالک باشگاه نساجی گفت علی امیری خط قرمز اوست و این حمایت شدت انتقادات را نه تنها کمتر نکرد بلکه بیشتر هم کرد. 

 

علی امیری که سال هاست به عنوان مدیر عامل باشگاه نساجی انتخاب شده و با مدیریت او تیم بعد از 24 سال به سطح اول فوتبال کشور در برابر این انتقادات سکوت کرد تا شروع بازی ها؛ چرا که می دانست بهترین پاسخ به این انتقادات نمایش تیم و نتایجی است که تیم در برابر حریفان می گیرد که این اتفاق در بازی با آلومینیوم اراک رخ داد. مسابقه ای که یکی از تماشاگران ویژه آن مدیر عامل باشگاه نساجی بود. جالب اینکه علی امیری بعد از این بازی با انتشار پیامی نه تنها به انتقاد هواداران اشاره نکرد بلکه در بخشی از آن نوشت:« و تشکری دیگر از هوادارانی که بودن‌شان دلیل بودن ماست و امروز هم اگرچه از راه دور اما مثل همیشه حمایت و انرژی‌های‌شان را کنار خودمان احساس می‌کردیم و خوشحالیم که خوشحال هستند.»

 

نکته جالب در خصوص نساجی میزان بودجه ای است که از سوی این باشگاه برای بستن تیم صرف شده؛ این تیم که توسط بخش خصوصی اداره می شود چه در فصل گذشته و چه در فصل جاری تیمی متناسب با توانش آماده حضور در بازی ها کرده و از نظر صرف بودجه برای بستن تیم بدون شک یکی از تیم های انتهای جدول است اما قرارداد مبتنی بر توان موجب شده در پرداختی ها یکی از بهترین تیم ها و شرایط روحی و روانی خوبی داشته باشد. گفته می شود میزان دستمزدها در نساجی در فصل پیش رو کمی بیشتر از 10 میلیارد تومان و قطعا کمتر از 15 میلیارد تومان است. عددی که شاید دستمزد یکی از بازیکنان در تیم های مدعی قهرمانی باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا