ورزشی

حمایت میکل آرتتا از ستاره برزیلی آرسنال

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717826/50

زمان: 13:15  
1399/08/17

بازدید: 5,065

میکل آرتتا در آستانه دیدار آرسنال مقابل استون‌ویلا انتقادها از ستاره برزیلی‌اش ویلیان را رد کرد و گفت ویلیان در آرسنال بهتر و بهتر خواهد شد.

به گزارش “آلانه”، ویلیان ستاره برزیلی در فصل جاری نتوانسته انتظارها را برآورده کند. میکل آرتتا اما از ستاره برزیلی خود دفاع کرده و می‌گوید ویلیان در آرسنال بهتر و بهتر خواهد شد.

 

درحالیکه شاگردان آرتتا فردا به مصاف استون ویلا می‌رود ویلیان که در تابستان امسال از چلسی به آرسنال ملحق شده اخیراً با انتقاداتی از سوی هواداران این تیم روبرو بوده است. ویلیان در اولین بازی فصل درخشید و در جریان پیروزی 3-0 توپچی‌ها مقابل فولام دو پاس گل داد ولی در هشت بازی بعدی او ناکام بوده و نه پاس گل داده و نه گلی به ثمر رسانده است.

 

 

آرتتا اما با رد این انتقادها و دفاع از ویلیان گفت: ” به نظر من ویلیان در اولین بازی فصل مقابل فولام خیلی خوب شروع کرد. بعد هم او مصدوم شد و زمانی برای تمرین کردن با تیم نداشت. ویلیان در دوران پیش فصل ما حضور نداشت و بعدها به بقیه تیم ملحق شد. من در دو بازی قبلی شاهد بهتر شدن ویلیام بوده ام و می دانم او بهتر و بهتر خواهد شد. من کیفیت او را می دانم و از اینکه در تیم من است خوشحالم”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا