ورزشی

جملاتی که باعث محرومیت شجاعی شد!

کد خبر: 1717828/47

زمان: 13:12  
1399/08/17

بازدید: 24,736

از رای جعلی تا تخلف کمیته انضباطی؛

باشگاه تراکتور ادعا می‌کند که صحبت های مسعود شجاعی پس از بازی فینال جام حذفی، منجر به محرومیت او شده است.

به گزارش “آلانه”، در آستانه بازی تیم های تراکتور و نفت مسجدسلیمان، تی تی ها با محرومیت دو هفته ای کاپیتان خود مسعود شجاعی مواجه شدند تا هافبک شماره 7 روی نیمکت برود و بازی را از آنجا تماشا کند. این محرومیت از سوی کمیته انضباطی اعمال شد و حالا تراکتور ادعا می‌کند که به خاطر انتقادات شجاعی پس از بازی با استقلال در فینال جام حذفی بوده است.

 

شجاعی پس از قهرمانی در جام حذفی با انتقاد از مسئولان فوتبال ایران، در خصوص محرومیت سه هفته ای خود گفته بود: تاسفانه در فوتبالی که همه دم از پاکی و انسانیت می زنند، من با رای جعلی کمیته انضباطی محروم شدم. کمیته ای که کارش رسیدگی به تخلفات است، خودش تخلف می کند. آقای سیدعلی داور و ناظر مسابقه هیچ گزارشی علیه من رد نکردند. اما در گزارش کمیته انضباطی به کمیته استیناف آمده که من به داور گفته ام چقدر پول می گیری، من بیشترش را می دهم! از سیدعلی پرسیدم گفت که چنین گزارشی نداده است. حتی به کمیته انضباطی دعوت هم نشدم اما لج کردند و رای دادند.

متاسفم که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خودش تخطی می کند.

 

حالا باشگاه تراکتور قصد دارد لایحه ای را به فدراسیون فوتبال ارسال و با درخواست استیناف خواهی، برای بخشش مسعود شجاعی اقدام کند؛ آن ها فصل گذشته توانستند محرومیت کاپیتان خود را کاهش دهند و حالا باید دید این اتفاق دوباره رخ می‌دهد یا خیر؟

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا