ورزشی

تماس تصویری امیر عابدزاده با عقاب آسیا

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717779/56

زمان: 09:20  
1399/08/17

بازدید: 10,089

عقاب آسیا و اسطوره فوتبال ایران، یکبار دیگر زانویش را به تیغ جراحان سپرد.

به گزارش “آلانه”، یکی از تکراری ترین اتفاقات زندگی احمدرضا عابدزاده، عمل زانوی این اسطوره فوتبال ایران است و عقاب آسیا آن قدر زانوی پای خود را جراحی کرده که حساب آن از دست خودش هم در رفته است.
عابدزاده که سالهاست با مشکل زانویش زندگی می کند، صبح روز پنجشنبه هفته گذشته، یکبار دیگر زانوی پای چپ خود را به تیغ دکتر کیهانی سپرد تا استخوان های اضافه را از آن خارج کند. او بعد از عمل جراحی ضمن تشکر از دکتر کیهانی از همه کسانی که پیگیر حالش بودند هم تشکر کرد.

بعد از عمل موفقیت آمیز جراحی زانوی پای چپ عقاب آسیا، امیر عابدزاده در تماس تصویری با پدرش، جویای حال او شد و بعد از آن که متوجه شد عمل جراحی احمد رضا موفقیت آمیز بوده با خیال راحت به تمرینات ماریتیمو رفت.

البته امیر قبل از جراحی هم در جریان همه مسائل قرارداشت و پیگیر وضعیت پدر بود. عابدزاده که این روزها یکی از بهترین دروازه بانان لیگ پرتغال است، در درون دروازه ماریتیمو درخشان ظاهر شده و با عملکرد خود، باعث مقایسه خودش با پدرش در رسانه های پرتغالی شده است.

احمدرضا عابدزاده باید چند روزی دوران نقاهت خود را پشت سر بگذارد تا پس از آن بتواند به انجام تمرینات بدنسازی و آمادگی اش بپردازد. گفته می‌ شود تا حالا حدود 9جراحی روی زانوهای عابدزاده انجام شده است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا