ورزشی

تصمیم قطعی فکری؛ بازی با سیستم 4.4.2 

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717783/34

زمان: 09:07  
1399/08/17

بازدید: 10,725

تیم استقلال امروز در اولین بازی خود دیدار با تیم تازه لیگ برتری شده مس رفسنجان را تجربه خواهد کرد. 

به گزارش “آلانه”، اگر چه استقلال در بیشتر بازی های دوستانه جز بازی با چوکا تالش با سیستم 3.5.2 بازی کرد اما بر اساس خبرهای رسیده از اردوی تیم آبی محمود فکری قطعا تیمش را با 4 دفاع روانه میدان خواهد کرد. این تصمیم بر اساس بازخوردهای تیم در تمرینات و هم چنین بازی های دوستانه اتخاذ شده است. 

 

شاید استقلال در آینده و در برخی از بازی ها با اضافه شدن همه نفرات و تمرین به اندازه کافی با سیستم 3.5.2 هم بازی کند. محمود فکری فصل گذشته و در نساجی و در دو هفته پایانی با شیوه 3.5.2 بازی کرد و این به خاطر کمبود مدافع در ترکیب نساجی بود. او در استقلال برای بازی کردن با این شیوه نه تنها با کمبود بازیکن مواجه نیست بلکه در همه خطوط به اندازه کافی بازیکن دارد و یکی از خطوطی که در آن با ترافیک بازیکن روبرو است در خط دفاع و برای بازی با شیوه 3.5.2 است. 

 

استقلال فصل گذشته به خصوص در دوران حضور استراماچونی با 3 دفاع روی یک خط بازی کرد. نمایشی که در بازی های این فصل توسط تراکتور تکرار شد؛ تیمی که هدایت آن بر عهده علیرضا منصوریان مربی سابق استقلال است. به هر صورت در این برهه از زمان محمود فکری به این نتیجه رسیده بازی با 4 دفاع به سود استقلال است و البته باید به این نکته اشاره کرد این شیوه از بازی در بین بیشتر تیم های لیگ برتری متداول است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا