ورزشی

تاتا مارتینو: هرگز آن حرف ها را به مسی نزدم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717848/29

زمان: 15:35  
1399/08/17

بازدید: 8,993

سرمربی آرژانتینی سابق بارسا ادعای مدیر ورزشی سابق این باشگاه را تکذیب کرد.

به گزارش “آلانه”، اهمیت لیونل مسی در تابستانی که گذشت و زمانی که او می‌خواست بارسلونا را ترک کند، بر همه مشخص شد. هواداران بارسلونا او را با تمام وجود ستایش می‌کنند و البته جایگاه او در رختکن بارسلونا هم غیر قابل انکار است و معنای این جایگاه در زمانی که تاتا مارتینو در بارسلونا مربیگری می‌کرد کاملا قابل مشاهده بود.

 

 

 

 

آندونی زوبی زارتا مدیر ورزشی سابق بارسا چندی پیش در جریان یک گپ و گفت با دل بوسکه، به ال پایس گفت:« زمانی که تاتا مارتینو در بارسلونا حضور داشت، عادت داشت تا به مسی بگوید که می‌دانم که تو اگر با مدیریت در انتقاد از من صحبت کنی، او سریعا من را اخراج خواهد کرد اما تو نباید هر روز  این مسئله را به من نشان دهی، خودم می‌دانم!».

 

 

 

 

مارتینو که اکنون سرمربی تیم ملی مکزیک است، در مورد اظهارنظر زوبی زارتا گفت:« هرگز و هرگز آن حرف ها را به مسی نزدم. چنین جملاتی از دهان من خارج نشدند و در این مورد چیزی برای گفتن ندارم.

اگر قرار بود حرفی به مسی بزنم، این کار را شخصا انجام می دادم و علنی نمی کردم. وقتی از بارسا رفتم، دیگر کمتر اهمیتی به اخبار اسپانیا می دهم و زمانی که از تیم ملی آرژانتین نیز کنار رفتم، نسبت به اخبار و حواشی آرژانتین بی اهمیت شده ام. این موضعی مربوط به گذشته است و حالا دیگر اهمیتی ندارد. هر اتفاقی هم افتاده، دیگر الان فاقد ارزش است.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا