ورزشی

به خاطر کونته به اینتر آمدم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، با اصرار فراوان آنتونیو کونته بود که آرتورو ویدال، هافبک 33 ساله و شیلیایی بارسلونا در تابستان امسال به پیشنهاد اینتر پاسخ مثبت داد. حالا او حضور کونته روی نیمکت اینتر را دلیل اصلی حضور در ایتالیا دانسته و مدعی شد این تیم به زودی فاتح یک جام بزرگ خواهد شد.

 

آرتورو ویدال گفت: “اینتر یک پروژه جدی داشته و سرمربی این تیم همیشه به دنبال پیروز شدن است و به همین دلیل من اینتر را انتخاب کردم. اینتر فصل گذشته به فینال لیگ اروپا رسید، زیرا بازیکنانش تشنه کسب موفقیت بوده و همه چیز را برای رسیدن به یک دستاورد مهم  را دارند.

 

من بیش از همه برای کونته اینجا هستم. ما سه سال در یوونتوس با هم بودیم و این تجربه فراموش نشدنی بود. او خواهان انتقال من بود، در تابستان بسیار صحبت کردیم و باشگاه همه تلاش خود را انجام داد تا اطمینان حاصل کند که من به اینتر می آیم.

 

 

کونته مانند دوران حضورش در یوونتوس است. او عاشق فوتبال بوده و اشتیاق و علاقه به پیروزی را به شما منتقل می کند. اگر اشتباه کنید کونته بسیار عصبانی شده و در مقابل همه این حس را به شما نشان می دهد. من در بارسلونا خوشحال بوده و با بسیاری از بازیکنان صمیمی بودم، اما اوضاع تغییر کرد و من تصمیم گرفتم به اینتر بیایم.

 

واقعا مصمم هستیم تا دوباره قهرمان سری آ شویم و آرزوی قهرمانی در لیگ قهرمانان را دارم. امیدوارم خالکوبی “دوباره قهرمان شدم” را روی بدن خود حک کنم. کسب مجوز صعود هنوز امکان پذیر است و من اطمینان دارم که این اتفاق رخ می دهد. ما تاکنون دو الی سه امتیاز از دست داده ایم و باید آنها را پس بگیریم.

 

من از گفتن عبارت قهرمانی در سری آ نمی ترسم، زیرا در کارنامه خود موفقیت های زیادی کسب کرده و به اینتر آمده ام تا بتوانم به این روند  ادامه دهم. من متقاعد شده ام که در اینجا می توانیم به یک جام مهم دست یابیم، اگرچه یوونتوس هنوز هم بخت اول قهرمانی است.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا