ورزشی

به خاطر نام خانوادگی هازارد در زمین لگد می خورم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717893/29

زمان: 18:02  
1399/08/17

بازدید: 5,766

کیلیان هازارد:

برادر کوچک ادن هازارد معتقد است این نام خانوادگی در فوتبال به سودش است ولی در زمین گاهی به ضررش تمام می شود.

به گزارش “آلانه”، کیلیان هازارد پس از ادن و تورگان سومین فوتبالیست از خانواده هازارد است. او اکنون برای باشگاه بروژ بازی می کند و هنوز نتوانسته به سطح دو برادر دیگرش برسد. ادن بازیکن رئال است و تورگان هم برای دورتموند بازی می کند.

کیلیان بین سال های 2017 تا 2019 بازیکن چلسی بود ولی نتوانست بازی رسمی انجام دهد و در این مدت به صورت قرضی برای بروژ بازی می کرد. او تابستان 2019 قراردادش با باشگاه بلژیکی قطعی شد.

 

 

 

 

این فوتبالیست 25 ساله معتقد است نام خانوادگی هازارد برایش هم خوب است و هم ضرر داشته:« واضح است که وقتی نام خانوادگی تان هازارد است، از این حیث سود می برید برای مثال وقتی در اوژپست بودم و با مربی به مشکل خوردم، ادن باعث شد به چلسی بروم. در زمین اما بعضا به خاطر نام خانوادگی ام لگد می خورم و خطاهای بدی روی من مرتکب می شوند. این هم بعد منفی قضیه است.»

 

 

 

 

کیلیان در مورد وضعیت نه چندان خوب ادن در رئال گفت:« برادرم در رئال واقعا بدشانس بوده است. مصدومیت ها اجازه نداده اند او مطابق انتظارات کار کند ولی با شناختی که از ادن دارم، مطمئنم که او توانایی هایش را ثابت می کند. او در همان اولین بازی فصلش یک گل عالی زد و به درخشش ادامه خواهد داد.»

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا