ورزشی

با قلبم بارسلونا را به رئال مادرید ترجیح دادم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717905/29

زمان: 18:31  
1399/08/17

بازدید: 13,598

دنی آلوز:

ستاره برزیلی سابق بارسا وقتی برای سویا بازی می کرد، از رئال پیشنهادی جدی داشت ولی در نهایت راهی بارسا شد.

به گزارش “آلانه”، دنی آلوز در سویا بود که به فوتبالیستی سطح اول تبدیل شد و با این تیم به قهرمانی لیگ اروپا در سال 2006 نیز دست یافت. او که سال 2007 نزدیک بود به رئال برود، در نهایت در سویا ماند و یک سال بعد راهی بارسلونا شد و هشت سال به یاد ماندنی را در این باشگاه پشت سر گذاشت. آلوز سال 2016 راهی یوونتوس شد و سپس دو فصل برای پی اس جی بازی کرد. او اکنون در عضویت سائوپائولو قرار دارد.

 

 

 

 

دنی الوز در مورد دریافت پیشنهاد از رئال وقتی برای سویا بازی می کرد چنین گفت:« بله؛ 95 درصد کار انتقالم به رئال تمام شده بود ولی دل نیدو(رئیس سابق سویا) مدیر سخت گیری بود و اجازه جدایی نداد. واقعا نزدیک بود به رئال بروم ولی دست سرنوشت، شرایطی دیگر را رقم زد.

در هر صورت رئال را دوست داشته باشید یا نداشته باشید نمی توان انکار کرد که باشگاه بسیار بزرگی است اما در انتخاب بین رئال و بارسا من در نهایت به قلبم نگاه کردم.»

 

 

 

 

آلوز در مورد شرایط این سال های بارسلونا گفت:« بارسلونای دوران ما هویت خودش را داشت. فکر می کنم که بارسلونا چند سالی است که به باشگاهی تبلیغاتی و تجارت گرا تبدیل شده و تنها به خرید و فروش فکر می کند. وقتی چنین کاری انجام می دهید، هویت خود را از دست می دهید.

فکر می کنم مشکل بارسلونا این باشد. کسی را به صورت خاص هدف قرار نمی دهم اما فکر می کنم که مدیران باشگاه خودشان را نابود کردند. شاید بارتومئو مشاوران خوبی نداشت اما نمی گویم همه این ها تقصیر او است.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا