ورزشی

اسکوچیچ: نشد آزمون و طارمی را داشته باشیم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717955/13

زمان: 19:42  
1399/08/17

بازدید: 22,365

نمی‌خواهیم وقت‌مان را تلف کنیم؛

سرمربی تیم ملی ایران درباره آخرین وضعیت تیمش قبل از آغاز اردوی جدید صحبت کرد.

به گزارش “آلانه”، دراگان اسکوچیچ در آستانه اردوی آبان‌ماه تیم ملی و دیدار دوستانه مقابل بوسنی و هرزگوین عنوان کرد: تیم ملی همیشه برای محک‌های مناسب آماده است و حتی در روزهای سخت و دشوار شیوع ویروس کرونا هم کارمان را متوقف نمی‌کنیم. در اردوی آبان و متعاقب اردوی ماه گذشته به دنبال حریف سرسختی بودیم که بتواند به ما کمک کند.

 

او ادامه داد: همیشه به دنبال بازی هستیم که پاسخ خوبی به نیازهای مان بدهد و قصد نداریم با مسابقه‌ای که کمکی به تیم ملی نمی‌کند، وقت‌ را تلف کنیم. برگزاری دیدار با بوسنی قطعا در این مسیر طراحی شد و من از این بابت خوشحال هستم. تاکید می‌کنم بازی بسیار مهمی در برابر بوسنی داریم و تمرکز کادر فنی و بازیکنان تیم به شکل کامل بر این موضوع استوار خواهد بود که از این کمپ و این مسابقه مهم نهایت بهره را ببریم.

 

سرمربی تیم ملی اضافه کرد: برای اردوی آبان برخی مشکلات برای دعوت از برخی بازیکنان داشتیم که در نهایت موجب شد شاهد عدم حضور آنها باشیم.

 

اسکوچیچ تاکید کرد: سردار آزمون، مهدی طارمی، علیرضا بیرانوند، علیرضا جهانبخش، مهدی ترابی، علی کریمی و محمد محبی ازجمله نفراتی بودند که قصد داشتیم در این اردو از حضور آنها استفاده کنیم، اما همانطور که گفتم به دلایل مختلف این موضوع رخ نداد. با این وجود من بر این باورم که تیم بسیار خوبی داریم و به بازیکنانی که در بوسنی همراه‌مان هستند اعتماد و اعتقاد راسخ داریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا