ورزشی

گله‌گزاری دیرهنگام آلوس از مدیران سابق بارسا

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717587/50

زمان: 10:00  
1399/08/16

بازدید: 4,350

دنی آلوس مدافع کهنه‌کار برزیلی در یک مصاحبه درباره باشگاه بارسا شرکت کرده و می‌گوید قصد بازگشت به بارسا را داشته ولی باشگاه کاتالان جرات برگرداندن او به نوکمپ را نداشته است.

به گزارش “آلانه”، دنی آلوس، مدافع کارکشته برزیلی با انتقاد تند از مدیریت و هیات مدیره سابق بارسلونا می‌گوید آنها جرات و جسارت لازم برای بازگرداندن او به باشگاه را نداشته اند. آلوس می‌گوید بعد از ترک بارسا و مدتی بازی کردن در یوونتوس به بلوگرانا اطلاع داده که قصد بازگشت دارد ولی مدیران باشگاه جرات آن را نداشتند که به اشتباه خود درباره او اعتراف کرده و ترتیب بازگشتش را بدهند.

 

 

دنی آلوس در یک دوره هشت ساله در بارسا بسیار درخشان ظاهر شد و نامش را به عنوان یکی از بهترین دفاع راستهای دنیا مطرح کرد. در سال 2016 بارسا اجازه داد آلوس به عنوان بازیکن آزاد باشگاه را ترک کند و یوونتوس او را با قراردادی دو ساله به خدمت گرفت. آلوس سپس یووه را ترک کرده به پاری سن ژرمن رفت و در حال حاضر در کشورش برای سائوپائولو بازی می‌کند.

 

 

مدیران بارسا جرات نداشتند من را برگردانند!

دنی آلوس در گفتگو با رادیو RAC 1 گفت: ” من به بارسلونا پیشنهاد دادم که می‌خواهم برگردم. اصلاً من به یووه رفتم تا ثابت کنم که هنوز بازیکن خیلی خوبی هستم. می‌خواستم به بارسا برگردم و آنها به من نیاز داشتند ولی جرات و جسارت این را نداشتند که اعتراف کنند با من بد کرده اند. اگر آنها طوری با من رفتار می‌کردند که معتقدم شایسته اش بودم همین امروز همچنان داشتم برای بارسا بازی می‌کردم. من عاشق این باشگاهم”.

 

توصیه به ستاره جوان آمریکایی بارسا: توپ را به مسی پاس بده

دنی آلوس در ادامه این مصاحبه یک توصیه ساده برای سرجینیو دِست جوان آمریکایی که اخیراً به بارسا ملحق شده دارد. آلوس با ستایش از لیونل مسی به عنوان بزرگترین فوتبالیست دنیا خطاب به دست می‌گوید تنها کاری که باید بکند پاس دادن توپ به لئو مسی است.

 

 

آلوس در این باره گفت: ” اگر بخواهم به دِست که تازه به بارسا قدم گذاشته یک توصیه بکنم، توصیه ام خیلی ساده است: توپ را به مسی پاس بده”.

 

مدافع کارکشته برزیلی در ادامه گفت: ” سرجینیو دِست بازیکن باکیفیتی است و شانس زیادی برای موفق شدن در بارسا دارد. ولی من نمی‌خواهم کسی را با کس دیگری مقایسه کنم. این اتفاق درباره خود من افتاد و خیلی‌ها من را با کافو مقایسه می‌کردند. این مقایسه ها اصلاً منطقی نیست”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا