ورزشی

کمندانی تیرخلاص نساجی را زد

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717700/43

زمان: 19:12  
1399/08/16

بازدید: 2,506

هافبک سابق پرسپولیس و فصل گذشته گل گهر در اولین بازی نساجی در این فصل گل سوم و به نوعی تیرخلاص بازی را وارد دروازه آلومینیوم اراک کرد.

به گزارش”آلانه” میلادکمندانی هافبک تیم فوتبال نساجی که در این فصل از گل گهر به تیم پرطرفدار مازندران پیوسته در اولین هفته لیگ برتر دروازه آلومینیوم اراک را باز کرد.

هافبک بازیساز و تکنیکی 26 ساله که در 19 نوزده سالگی به عنوان یک پدیده جوان در پرسپولیس مطرح شد ، بعد از سه فصل حضور در این تیم به پدیده پیوست. او دو فصل پرفراز و نشیب در پدیده داشت و از آنجا به انزلی رفت تا یک فصل را در لیگ یک برای قوی سپید بازی کند.

کمندانی بعد از گذراندن یک دوره مصدومیت از نیم فصل دوم لیگ نوزدهم به گل گهر پیوست اما خیلی دیر به ترکیب اصلی رسید. با اینحال از زمان حضورش در ترکیب اصلی در هفت هفته پایانی یکی از بهترین های تیمش بود و گل و پاس گل های حساس و سرنوشت سازی هم به ثبت رساند.

او که یک پلی میکر کلاسیک است در این فصل از گل گهر جدا شد و به نساجی پیوست و در اولین بازی این تیم از دقیقه 80 به زمین آمد اما در آخرین دقیقه بازی در بهترین موقعیت قرار داشت و پاس به بیرون ارسال شده را با یک بغل پای نرم به گوشه دروازه آلومینیوم فرستاد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا