ورزشی

پیولی: میلان همانطور بازی کرد که لیل می‌خواست

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717585/50

زمان: 09:40  
1399/08/16

بازدید: 3,120

استفانو پیولی بعد از شکست سنگین میلان مقابل لیل در لیگ اروپا با عصبانیت از اشتباهات تیمش انتقاد کرد و گفت میلان همانطور بازی کرد که حریف فرانسوی می‌خواست.

به گزارش “آلانه”، آث میلان دیشب در خانه خود سن‌سیرو در سومین بازی از مرحله گروهی لیگ اروپا به مصاف لیل فرانسه رفت و با نتیجه 3-0 مغلوب شد. میلان با این شکست با شش امتیاز از سه بازی در رتبه دوم جدول گروه H قرار گرفت و لیل با 7 امتیاز به صدر جدول رفت.

 

 

استفانو پیولی سرمربی میلان که از نتیجه و عملکرد تیمش ناراحت بود در پایان بازی گفت روسونری با اشتباهات پرهزینه کار را برای خودش سخت کرده و دقیقاً همانطور بازی کرده که حریف فرانسوی می‌خواست.

 

این شکست به روند شکست‌ناپذیر بودن میلان در 24 بازی پیاپی پایان داد. سیاست استفاده گردشی از بازیکنان این بار به نفع پیولی عمل نکرد و لیل با هت تریک ستاره اش یوسف یازیجی موفق شد روسونری را در خانه در هم بکوبد.

 

 

پیولی در پایان بازی گفت: ” ما در مقابل تیمی قدرتمند بازی می‌کردیم و خودمان کار را برای خودمان سخت کردیم. ما بازی را بد شروع نکردیم ولی من انتظار داشتم در حمله خطرناک‌تر باشیم درحالیکه نتوانستیم به اندازه کافی فرصت گلزنی خلق کنیم. در مقابل تیمی که در ضدحمله اینقدر قوی عمل می‌کند به محض اینکه ما جلو می‌رفتیم ناخودآگاه فضاهایی باز می‌شد که همان چیزی بود که حریف می‌خواست. ما خودمان همانطور بازی کردیم که مورد پسند حریف بود”.

 

سرمربی میلان در ادامه گفت: ” ما مثل همیشه نکات مثبت و منفی بازی را بررسی می کنیم. ولی برای اولین بار بعد از مدتها در این بازی نقاط منفی ما بیشتر از نقاط مثبت بود. ما خودمان نبودیم و در بدترین بازی ممکن اشتباهات بدی کردیم. چون لیل تیمی است که از این اشتباهات حداکثر استفاده را خواهد برد”.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا