ورزشی

لمپارد: زبان انگلیسی تیاگو‌ سیلوا خیلی پیشرفت کرده

کد خبر: 1717692/52

زمان: 18:41  
1399/08/16

بازدید: 1,270

فرانک لمپارد، سرمربی چلسی معتقد است که تیمش مقابل شفیلد کار بسیار سختی پیش رو خواهد داشت.

به گزارش “آلانه”، به نظر می رسد که با وجود شروع نه چندان خوب چلسی در ابتدای فصل اما تیم فرانک لمپارد رفته رفته شرایط بهتری پیدا کرده و خریدهای جدید تیم لندنی نیز در بازی های اخیر قابلیت های خود را به نمایش گذاشته اند.

 

چلسی فردا شب در چهارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس میزبان شفیلد یونایتد خواهد بود. فرانک لمپارد پیش از این مسابقه درباره تغییر اوضاع تیمش در فاز دفاعی و هشت ساعت گل نخوردن آن ها گفت: ” فکر می‌کنم که ما از نظر فردی عملکرد خوبی داشتیم و همین موضوع باعث شده که از نظر تیمی نیز بهتر عمل کنیم. علت رقم خوردن این اتفاق اراده بالای بازیکنان است اما نباید هیچ چیز را تمام شده فرض کنیم.

 

 

 

 

تقابل با شفیلد چالش دشواری برای ما خواهد بود چرا که آنها یک تیم خوب با یک سرمربی فوق العاده هستند. البته آنها فعلاً در جایگاهی که انتظارش را داشتیم قرار ندارند اما تیم بسیار با کیفیتی محسوب می شوند و ما کار دشواری پیش روی آنها خواهیم داشت.”

 

فرانک لمپارد در ادامه تایید کرد که کریستین پولیسیچ به دلیل مصدومیت در بازی فردا غایب خواهد بود. لمپارد همچنین درباره پیشرفت تیاگو سیلوا در زبان انگلیسی گفت: ” او در زمینه زبان انگلیسی بسیار پیشرفت کرده علی الخصوص در عباراتی که باید در زمین مسابقه به کار گیرد.”

 

 

 

 

لمپارد درباره استراحت دادن احتمالی در بازی‌های آینده به تیمو ورنر نیز گفت: ” من هرگز قصد ندارم که درباره خبرهای تیم چیزی به شما بگویم اما در عین حال ما به خوبی او را مدیریت خواهیم کرد.”

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا