ورزشی

فکری: پنجره هم باز نشود بازیکنان خوبی داریم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، محمود فکری در آستانه دیدار دو تیم استقلال و مس رفسنجان در نشست خبری پیش از این دیدار حاضر شد و در صحبت های ابتدایی  اظهار داشت: « شروع لیگ بیستم را داریم و امیدوارم با تلاش و کوشش تمام اعضای مجموعه فوتبال لیگی پویا، مرتب و منظم داشته باشیم که به دور از مسائل حاشیه‌ای و گرفتاری‌ها باشد. یک تشکری از سازمان لیگ باید داشته باشم که با وجود تمام مشکلات لیگ آغاز شده است. هم باید خسته نباشید و خدا قوت بگوییم و هم امیدوارم تمام تلاش خود را داشته باشند تا لیگ خوبی داشته باشیم. از کمیته داوران و خود داوران باید تشکر کنم که همیشه قشری مظلوم بودند و با وجود تمام مشکلاتی که در بحث دستمزد آنها هست، اما با همه این مشکلات می‌سازند و کار می‌کنند.»

 

وی در ادامه افزود: « در همه دنیا از کمک داوران ویدئویی استفاده می‌شود، اما باز می‌بینید بهترین داوران دنیا هم اشتباه دارند و با وجود اینکه این امکانات در کشور ما نیست، اما باز هم داوران قضاوت خوبی دارند. آنها از ارکان اصلی فوتبال هستند و هر چقدر قوی‌تر باشند، فوتبال ما بهتر خواهد بود.»

 

 

 

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره دیدار با مس رفسنجان در هفته اول لیگ برتر گفت:« بازی با هیچ تیمی آسان نیست. همه تیم‌هایی که مقابل استقلال بازی می‌کنند، انگیزه بالایی دارند و همین انگیزه کارمان را سخت می‌کند. تیم مس رفسنجان تازه به لیگ برتر صعود کرده است. این تیم فصل قبل زحمت زیادی کشید، از ابتدای فصل شروع پرقدرتی داشت و صعودش را در هفته‌های پایانی قطعی کرده بود. تیم مس بازیکنان خوب و باانگیزه‌ای هم دارد و این قرعه که برای ما پیش آمده، اصلاً قرعه ساده‌ای نیست. امیدوارم بتوانیم با تلاش بچه‌ها نتیجه بازی را از آن خود کنیم.»

 

فکری در مورد شناختش از سرمربی تیم مس رفسنجان و چندین تجربه تقابل با محمد ربیعی اظهار داشت: «من آقای ربیعی و تفکرات او را می‌شناسم و او هم تفکرات من را می‌شناسند و فکر می‌کنم فردا در زمین همه چیز مشخص خواهد شد. امیدوارم بازی خوبی انجام شود.»

 

وی راجع به باز نشدن پنجره نقل‌وانتقالات و حضور بازیکنان و کادر فنی جدید  تصریح کرد: «بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالات ارتباطی به کادر مربیان، پزشکی و تدارکات ندارد، ولی از بازیکنان جدیدی که جذب کردیم نمی‌توانیم استفاده کنیم. در مجموع بازیکنان خوبی داریم. اگر تا فردا مجوز صادر شود از بازیکنان جدیدمان استفاده می‌کنیم، ولی اگر هم این اتفاق نیفتد بازیکنان خوبی داریم تا در این بازی به مشکل نخوریم و یک بازی خوب ارائه کنیم. با توجه به انگیزه بچه‌ها ان‌شاءالله بتوانیم یک بازی خوب ارائه کنیم و نتیجه دلخواه‌مان را در اولین بازی به دست بیاوریم.»

 

 

 

 

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره عدم حضور تماشاگران به دلیل شیوع ویروس کرونا خاطرنشان کرد: «تقریباً از نیم‌فصل سال گذشته تیم‌ها بدون حضور تماشاگران و طرفداران‌شان بازی می‌کنند که قشنگ نیست. استادیوم با سروصدا و شور و حال طرفداران زیبا و جذاب‌تر می‌شود، ولی هم شخص خودم و هم بازیکنان استقلال می‌دانند که این تیم طرفداران پرشماری دارد و منتظر نتیجه بازی و بردش هستند. آنها چه در استادیوم باشند و چه در خانه‌هایشان ما قلب و وجودشان را کنار خودمان احساس می‌کنیم. بچه‌ها با تمام وجود تلاش می‌کنند و عرق می‌ریزند تا هواداران را هر کجا که هستند خوشحال ببینیم.»

 

فکری در پایان در خصوص مصدومان تیمش گفت:«  تنها مصدوم ما در حال حاضر داریوش شجاعیان است که او را در بازی فردا در اختیار نداریم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا