ورزشی

فاضلی: من آخر صف پیروزی نساجی هستم

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717731/56

زمان: 20:31  
1399/08/16

بازدید: 6,652

سرمربی نساجی گفت که پیروزی امروز تیمش متعلق به بازیکنان تیم نساجی است و او در ته این صف قرار دارد.

به گزارش “آلانه”، تیم نساجی مازندران در نخستین دیدار خود در لیگ بیستم با یک نتیجه فوق العاده، با 3 گل از سد میزبان خود آلومینیوم اراک عبور کرد تا لیگ بیستم را به بهترین نحو ممکن شروع کرده باشد.

وحید فاضلی پس از برد تیمش مقابل آلومینیوم در نشست خبری پس از دیدار گفت: باتوجه به این که در هفته اول مسابقات، شناخت دو تیم از هم کم بود، اول بازی یک مقدار گره خورد اما رفته رفته هر دو تیم شکل گرفتند و بازی تاکتیکی بود. خدا را شکر با زحمات بچه ها توانستیم بازی را به نفع خودمان تمام کنیم و در هفته اول به لطف خدا توانستیم استارت خوبی بزنیم. به خاطر هوای اراک، هر تیمی به این شهر بیاید بازی سختی مقابل آلومینیوم دارد. من آلومینیوم را تیم خوبی دیدم، پلن های خوبی داشتند و از فضاهای پشت دفاع می خواستند استفاده کنند و روی ضربات ایستگاهی برنامه داشتند.

او ادامه داد: آلمینیوم تیم با برنامه‌ای بود. باتوجه به این که هوای اینجا یک مقدار سنگین است، حتی در بیست دقیقه اول ما را تحت فشار قرار دادند. رفته رفته ما بازی را دست گرفتیم و توانستیم گل اول را بزنیم. در نیمه دوم هم روی یک ضد حمله و ضربه ایستگاهی گل دوم و سوم را به ثمر رساندیم و در ادامه هم بازی را تا انتها کنترل کردیم.

سرمربی نساجی درباره قضاوت داوری گفت: داوری خوب بود. نه به خاطر این ‌که نتیجه به نفع ما بود این را می‌گویم. فلسفه من این است که سعی می‌کنم تا انتهای فصل از داوران عزیز تشکر کنم. داوری خوب بود و مشکل خاصی نداشت.

وی درباره آینده و روند تیم آلومینیوم گفت: روند تیم اراک را خوب می‌بینم. به نتیجه بازی نباید توجه کنید و فکر می ‌کنم رسول خطیبی بتواند امتیاز این تیم را در لیگ برتر حفظ کند.
سرمربی قائمشهریها در پایان گفت: در انتها از بازیکنان عزیزمان تشکر می‌کنم چرا که نهایت توانشان را گذاشتند و این برد را به هواداران عزیزمان تقدیم می کنم چرا که انرژی مثبت آنها در تیم ما جاری بود. همچنین از مالک محترم تیم نساجی آقای حدادیان تشکر می‌کنم چراکه او در این وضعیت اقتصادی صادقانه خرج یک تیم لیگ برتری را می پردازد. این برد لطف خدا و تلاش بازیکنان بود. من آخر صف این برد هستم. این برد کاملا متعلق به بازیکنان تیم نساجی است و به شرف آنها درود می فرستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا