ورزشی

شجاع: آقای دیرباز شما یک نفر درباره من حرف نزن!

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه” و به نقل از ایلنا، جدایی شجاع خلیل زاده از پرسپولیس آنقدر عجیب بود که واکنش خیلی‌ها را در پی داشت. مدافع سرخ‌ها بعد از موفقیت این تیم در لیگ قهرمانان آسیا و حضور در فینال، بنا بر آنچه که بی توجهی مدیران باشگاه در خصوص تمدید قراردادش دانسته، در نهایت با فسخ قرارداد راهی قطر شد تا پیراهن تیم الریان را بر تن کند.

 

خلیل زاده که طی مدت حضورش در پرسپولیس توانسته نقش پررنگی در موفقیت‌های این تیم ایفا کند، اکنون با جدایی‌اش ناگهان هواداران را در جبهه مخالف خود می‌بیند. موضوعی که حتی باعث واکنش برخی چهره‌های غیرفوتبالی نیز شده بود و یکی از این نفرات کامبیز دیرباز بود. بازیگر مطرح سینما در پستی به انتقاد از این بازیکن پرداخته بود و کنایه‌ای تند به بوسه این بازیکن بعد از عقد قرارداد با الریان به لوگوی باشگاه داشت.

 

شجاع خلیل زاده در این باره به خبرنگار ما می‌گوید: من اصلا این آقا را نمی‌شناسم و دلیلی نمی‌بینم جوابش را بدهم. من فقط باید جواب هوادار واقعی پرسپولیس را بدهم. آقای کامبیز دیرباز شما یک نفر درباره من حرف نزن و نخواه که با گفتن اسم من و همچنین پرسپولیس دنبال فالوور باشی. شمایی که نمی دانی فوتبال چیست به چه حقی درباره من حرف می‌زنی؟ شمایی که قطعا اگر کارگردان یا تهیه کننده‌ای به تو 50 میلیون بیشتر بدهد فیلم را رها می‌کنی و به سراغ فیلم دیگری می‌روی درباره فوتبال و من صحبت نکن. من کوچیک همه هواداران واقعی پرسپولیس هستم ولی هواداری که دلش با تیم است و برای آن زحمت می‌کشد نه شمایی که فقط دنبال این هستی تا از کنار فوتبال و پرسپولیس هم به نوایی برسی.

 

مدافع پرسپولیس بوسیدن لوگوی باشگاه را یک خواسته از سوی مدیران الریان می‌داند و در اینباره هم می‌گوید: من سه سال در پرسپولیس بودم. یک ثانیه برای تیم کم نگذاشتم. از همه بیشتر فحش خوردم. چرا؟ چون نمی‌خواستم کسی حق تیمم را بخورد. چون در کنار فوتبال برای هوادار تیمم هم وقت می‌گذاشتم. وقتی تمرین تمام می‌شد با تمام خستگی و شاید مصدومیتی که داشتم ساعت‌ها بدون منت در استادیوم می ماندم و به خواسته آنها برای عکس و امضا و حتی حرف زدن و درد و دل گوش می‌دادم. من خودم را قبل از بازیکن پرسپولیس بودن، هوادار می‌دانستم. من با مصدومیت و درد برای تیم بازی کردم. از پزشک پرسپولیس هم نه، بروید از پزشک استقلال و آقای دکتر نوروزی بپرسید که چه آسیب هایی داشتم و چطور بازی می کردم. بپرسید قبل از حضور در آسیا چه مدارکی پزشکی را نشان دادم و چه گفت. من هیچ وقت برای پرسپولیس کم نگذاشتم و هیچ وقت شرمنده نیستم. منتی هم نمی گذارم ولی شما بگویید وقتی قرارداد می‌بندید و مدیر باشگاه از شما درخواست می کند چه باید بگویید؟ همین دوست عزیزی که کنایه می‌زند بهتر می‌تواند درباره قرارداد و خواسته کارفرما توضیح بدهد. خودش بعد از عقد قرارداد با کارگردانی می تواند بگوید من اینجا خوشم نمی آید و این کار را نمی کنم یا هر چیز دیگری؟ من هیچ وقت در زمانی که در پرسپولیس بودم برای تیم نگذاشتم و وجدانم کاملا راحت است اما سخت نیست کسی را بخواهند به این شکل خراب کنند.

 

خلیل زاده در ادامه در گفتگو با آلانه به موضوعات مربوط به جدایی‌اش از پرسپولیس و دلایل آن نیز پرداخته که گفتگوی مفصل ما با مدافع حال حاضر الریان را فردا می‌توانید بخوانید.

 

* آقای رسول پناه شما در اندازه‌ای نیستی که بخواهی درباره مازندرانی‌ها حرف بزنی و آنها را مسخره کنی.

* جز دروغ از رسول پناه چیزی نشنیدیم و بازیکنان پرسپولیس خیلی مرد هستند که الان چیزی درباره او نمی گویند.

* آقای رسول پناه یادت نرفته که تیم بدون دریافتی در قطر برای لیگ قهرمانان می‌جنگید و تو در ایران با جانشین یحیی گل محمدی مذاکره می‌کردی.

 

* بله به خاطر پول رفتم! چرا بازیکن پرسپولیس با این همه قهرمانی و تلاش برای موفقیت بیشتر باید کمتر از بازیکنان تیم رقیب بگیرد؟ چرا باید بازرسی باید به قرارداد ما گیر بدهد اما تیم رقیب قرارداد 6 میلیاردی ببندد؟

* گفتم می خواهم قراردادم را 4 سال دیگر تمدید کنم اما رسول پناه گفت بازرسی گیر می دهد و نمی توانم تمدید کنم.

* برای فالوورهای اینستاگرامی بازی نمی کردم که الان از آنفالو کردن آنها ناراحت شوم. وظیفه من بازی با تمام وجود برای پرسپولیس بود و وجدانم راحت است.

* 3 فصل پیشنهاد خارجی داشتم اما با کمترین دریافتی ماندم اما فکر کردند بلوف میزنم که پیشنهاد دارم.

* قبل از اینکه بروم با آقای رغبتی صحبت کردم و قرار بود بمانم اما نخواستند بمانم. آقای رسول پناه وقتی نمی خواست بمانم باید چه می کردم؟

* 3 فصل بازی کردم و حالا با شکایت بدرقه می کنند و مشکلی با این قضیه ندارم و شکایت هم بکنند تاج سرم است. زحمت کشیدم پولم را گرفتم؟ 3 فصل بازی کردم اندازه یک خانه 50 متری هم نتوانستم پول بگیرم.

* می گویند من برای پرسپولیس بازیکن گرفتم؟ خدا را شکر می کنم با بازیکنانی که من گرفتم تیم به فینال لیگ قهرمانان راه یافت.

* بازیکن پرسپولیس همین الان از تمام تیم‌های مدعی کمترین رقم قرارداد را دارند. هواداران ما فقط در صفحات مجازی هستند و این بی احترامی‌ها به بازیکنان را نمی بینند.

* بازیکن پرسپولیس پول ندارد و باید از کادرفنی و دیگران پول بگیرد و سکوت کند و به فینال آسیا برود. این رسم مدیریت در تیم نیست. شمایی که از من انتقاد می کنی یک ماه حقوقت را ندهند، چه می کنی؟

 

گفتگوی مفصل شجاع خلیل زاده تا ساعاتی دیگر منتشر خواهد شد.

 

گفت‌وگو: کیاوش عزیزی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا