سیاسی

ساز و کار نامزد‌های انتخاباتی باید مشخص باشد

پنل اس ام اس هیرو

در حال تکمیلعیسی چمبر عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان و فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، با اشاره به ساز و کار نامزد‌های انتخاباتی و در اختیار داشتن برنامه‌ای اساسی آنها اظهار کرد: افرادی که قصد محک زدن خود را در انتخابات امسال دارند باید از مسائل مهم کشور مطلع باشند و برنامه‌ و شعار‌های خود را در حوزه مشخصی بیان کنند.

او ادامه داد: نامزد‌های انتخاباتی نباید انتظارات غیرقابل تحققی که در حوزه اختیارات ریاست جمهوری نیست را در مردم ایجاد کنند.

عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان تصریح کرد: وضعیت کشور باید توسط گزینه‌های انتخاباتی بررسی شود، زیرا شرایط کنونی جامعه به اتحاد و وحدت ملی نیاز دارد، همچنین رئیس جمهور آینده باید بر روی کاری اساسی و اصولی تمرکز کند و مسائل مملکت را حل و فصل کند.

چمبر با اشاره به تصویب کلیات طرح اصلاح قانون انتخابات و تاثیرگذاری آن در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، بیان کرد: به نظر بنده، اجرای این طرح به انتخابات امسال نمی‌رسد؛ همچنین به نظر می‌رسد که  طرح اصلاح قانون انتخابات تنها بر روی نامزد‌ها تمرکز می‌کند؛ به همین دلیل  لازم است که در عرصه انتخابات جایگاه حزبی ایجاد شود.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا