ورزشی

رونمایی مارکا از نکته کلیدی برای تمدید قرارداد راموس

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717671/52

زمان: 17:20  
1399/08/16

بازدید: 6,458

مارکار رابطه خوب فلورنتینو پرز و سرخیو راموس را یک نکته کلیدی برای تمدید قرارداد بدون دردسر کاپیتان رئال مادرید تلقی می کند.

به گزارش “آلانه” و به نقل از مارکا، مدتی است که فلورنتینو پرز و سرخیو راموس از رابطه بسیار خوبی با یکدیگر برخوردار هستند. در واقع این زوج به طور منظم، بدون واسطه و با صداقت کامل با یکدیگر ارتباط دارند.

 

این دو نفر می دانند که هنگام صحبت با یکدیگر تنها منافع باشگاه را در نظر می‌گیرند حتی اگر توافق بین شان حاصل نشود. اما یکی از مهمترین مباحثی که اخیراً درباره آن صحبت شده به مسئله تمدید قرارداد راموس با رئال مادرید بر می‌گردد. از طرفی هیچ کدام از این دو نفر خوشحال نیستند که مباحث حاشیه ای پیرامون این موضوع دائماً در رسانه‌ها منتشر می‌شود.

 

 

 

 

با پایان یافتن قرارداد سرخیو راموس با رئال مادرید در ژوئن 2021 فشارها نیز روی باشگاه بابت تمدید با کاپیتان افزایش یافته است. با این حال راموس و فلورنتینو از رابطه ای فراتر از رئیس و یک بازیکن عادی برخوردار هستند. آن ها از سال 2005 با یکدیگر همکاری داشته اند و همین موضوع می‌تواند کلید تمدید قرارداد بدون دردسر کاپیتان رئال مادرید و ماندگار شدن او در سانتیاگو برنابئو با شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا