ورزشی

رحمان رضایی: باید به اتفافات این بازی رسیدگی شود

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، رحمان رضایی سرمربی ذوب آهن پس از تساوی 2 بر 2 تیمش مقابل فولادخوزستان در نشست خبری اینطور حرف هایش را آغاز کرد و گفت: در مورد بازی من نمی دانم چه بگویم. کافی است صحنه پنالتی را هر کسی ببیند. کسی که فوتبال هم نمی فهمد، جای داور کنار بایستد می بیند که خطا بیرون از هجده قدم بوده و بازیکن خودش را به محوطه جریمه پرت می کند.

او سپس ادامه داد: صحنه قبلی را هم ببینید. بازیکن فولاد با دست توپ را می زند. توپ به بازیکن ما می خورد و بیرون می رود و داور اعلام کرنر می کند. ما از 50 متر ان طرف تر می بینیم ولی چطور می شود که داور از 20 متری نمی بیند! مگر می شود؟! این بازی باید بررسی شود. هر مرجعی که مسئول رسیدگی است باید این بازی را رسیدگی کند. همینطوری که نمی شود پنالتی گرفت. این لیگ برتر است؟! من خنده ام می گیرد واقعا. خنده ام می گیرد که به این شکل می آیند و 40 ثانیه قبل از پایان بازی اینطوری پنالتی می گیرند. خب بگویند سه امتیاز را به آنها بدهیم و بازی نکنیم و کسی هم خسته نمی شود. آقای داوری که از 20 متری صحنه ها را نمی بینید. اکثر اوت های دستی آنها خطا بود و فقط یک دانه را گرفتند. آقای داور چطور تشخیص نمی دهید، که این اوت دستی خطاست.

رحمان رضایی سپس به اتفاقات سال گذشته اشاره کرد و افزود: به این راحتی حق ما را تضعیف می کنند و حداقل 10 امتیاز را از ذوب آهن گرفته اند و امسال هم دارند همان مسیر را می روند! این به هیچ برای من مربی قابل قبول نیست. پس چرا تمرین می کنیم؛ بیاییم بنشینیم و امتیازات را تقسیم کنیم.  

او سپس بار دیگر از مراجع قضایی خواهش کرد تا به اتفاقات این بازی ورود کنند و اضافه کرد: من خواهشم این است که هر مرجع قضایی که می تواند باید این موضوع را پیگیری کند. چطور داور خط نمی بیند که قبل از خط بوده. 30 ثانیه مانده بود تا بازی تمام شود. واقعا متاسفم که چنین اتفاقاتی آن هم در لیگ برتر رخ می دهد. همه دوربین ها و چشم ها زوم است ولی به این راحتی حق تیمی تضعیف می شود.

رضایی در پاسخ به سوالی در مورد عملکرد خوب ذوب آهن و تعوض شنانی اینطور توضیح داد: خب شنانی بازیکن خوبی است و در پست شماره 10 خیلی خوب بازی می کند ولی همچنان به هماهنگی نیاز دارد. یک مقدار هم از نظر بدنی عقب است؛ با این حال از زمانی که وارد زمین شد، جریان بازی متحول شد و کارهای ترکیبی می کرد. او بازیکن قابلی است و امیدوارم بتوانیم بیشتر از او استفاده کنیم.

او در مورد بازگشت به بازی گفت: من ایمان داشتم که می توانیم این بازی را ببریم، چون تیم حریف فقط زیر توپ زد. ما بعد از اینکه گل خوردیم، در نیمه اول کمی عجول بودیم ولی در نیمه دوم بازی را در دست گرفتیم و از طریق کارهای تاکتیکی حملات خوبی از کناره ها و عمق داشتیم. باز هم به نظرم می توانستیم بهتر باشیم و نیاز به کار بیشتری داریم. این گل یک مقدار ما را غافلگیر کرد ولی خوبی آن این بود که توانستیم به برتری برسیم.

رحمان رضایی در رابطه با شرایط عکاشه و بیدوف بیان کرد: عکاشه بازیکن جوان ما است و باید رشد کند. در این بازی من بازیکن نداشتم. علی دشتی مصدوم شد و نبی زاده را هم در روزهای آخر از دست دادیم. من اصلا این اشتباهات را از طرف باشگاه نمی پذیرم. مسائل اداری و مسائل نظام وظیفه باید پیگیری شود و این اشتباه بزرگی بود و بر ای من به هیچ وجه قابل هضم نیست. تا دیروز هم کسی این ماجرا را به من نگفته بود. اگر به من می گفتند خودم ماجرا را حل می کردم. من فکر می کنم باشگاه باید خیلی قوی در این مسائل عمل کند تا این مسائل رخ ندهد.

او در مورد بیدوف اضافه کرد: این بازیکن دیر به تیم اضافه شده و شرایط بدنی خوبی نداشت. امکان جذب بازیکن هم برای ما وجود نداشت. روی بیدوف فشار وارد کردیم و در نیمه اول نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد ولی در نیمه دوم بدنش راه افتاد. مصدومیت او هم جدی نیست.

خواهش می کنم اتفاقات بازی را ببینند. نباید حق یک تیم اینطوری تضییع شود. آخر مگر لیگ قوی تری هم در این کشور داریم؟ چرا اتفاقات این چنینی رخ می دهد؟ داور دنبال چه چیزی بود؟ برای من این بازی خیلی عجیب بود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا