سیاسی

دولت از مردم عذرخواهی کند/ امیدواریم که خداوند به مسئولان ما یک تدبیر و انصافی بدهد

پنل اس ام اس هیرو

کریمی اصفهانی در گفت‌وگو با باشگاه آلانه:

////احمد کریمی اصفهانی دبیرکل جامعه اسلامی اصناف گفت و فعال سیاسی اصولگرا در گفت‌و‌گو با  خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه آلانه، درباره سیاست داخلی و خارجی ایران و انتخابات آمریکا اظهار کرد: این تصور که فرد در آمریکا برنامه ریزی می‌کند، اشتباه است، در آمریکا دو حزب اصلی وجود دارد که این دو حزب تابع قوانین خود هستند.

او ادامه داد: سیاست‌ها در کشور آمریکا بسیار متفاوت است و ۲ حزب جمهوری خواه و دموکرات هم از سازمانی خاص پیروی می‌کنند، خوی استکباری آمریکا همواره وجود دارد و تغییرات در ریاست جمهوری و سیاست خارجی آن برای ما فرقی ندارد.

دبیرکل جامعه اسلامی اصناف تصریح کرد: متاسفانه در ایران، بعضی از مسئولان به بیگانگان توجه می‌کنند و این حرکت موجب ایجاد مشکلات در کار‌های کشور شده برای مثال  شخص رئیس جمهور مسبب این گرانی‌ها است با شعار نمی‌توانیم قیمت‌ها را کاهش دهیم.

کریمی اصفهانی یادآور شد: این گرانی‌ها به آمریکا و انتخابات آنها ربطی ندارد و در داخل باید برنامه‌ریزی کنیم و امیدواریم که خداوند به مسئولان ما یک تدبیر و انصافی دهد، زیرا در در رابطه با مسائل مردم بسیار بد عمل کردند.

او اظهار کرد: بزرگترین برگ برنده نظام جمهوری اسلامی، مردم هستند و به طور طبیعی با آمدن بایدن و ترامپ چیزی تغییر پیدا نمی‌کند، لازم است که فساد را در جامعه از بین ببریم و باید این دولت بیاید و از مردم عذرخواهی کند.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا