ورزشی

تاریخ انتقال هالند به رئال مادرید؛ تابستان 2022

پنل اس ام اس هیرو

کد خبر: 1717604/50

زمان: 11:40  
1399/08/16

بازدید: 13,125

به گزارش آ اس، رئال مادرید به جذب ارلینگ هالند پدیده نروژی دورتموند در سال 2022 خوشبین است.

به گزارش “آلانه”، روزنامه اسپانیایی آ اس مدعی است رئال مادرید نسبت به جذب ارلینگ هالند پدیده نروژی بوروسیا دورتموند در سال 2022 بسیار خوشبین است. هالند با دورتموند به صورت شفاهی به توافق رسیده که در تابستان 2022 بتواند باشگاه آلمانی را ترک کند.

 

 

هالند که دیدار هفته پیش دوورتموند در بوندس لیگا مقابل آرمینیا بیله فلد را به دلیل مصدومیت زانو از دست داده بود در دیدار چهارشنبه مقابل کلوب بروژ در لیگ قهرمانان حاضر بود و دو گل از سه گل تیمش را به ثمر رساند تا نشان دهد همچنان در اوج به سر می برد. با این گلها تعداد گلهای او در 28 بازی اش برای دورتموند به 26 گل رسید که آمار فوق العاده ای است.

 

رئال مادرید که برای سالهای آینده لیستی مملو از ستاره‌های بزرگ گدر اختیار دارد که از جمله آنها می‌توان به کیلیان امباپه و کاماوینگا اشاره کرد حالا به جذب هالند هم بسیار خوشبین است. رئال طبق برنامه قصد دارد امباپه و کاماوینگا را سال آینده از فرانسه به خدمت گرفته و یک سال بعد در سال 2022 برای جذب ارلینگ هالند اقدام کند.

 

 

آ اس می‌گوید با وجود رقابت شدید سایر باشگاه‌های بزرگ اروپایی برای خرید ارلینگ هالند، خبر خوش برای رئال این است که پرز می تواند بدون پرداخت 75 میلیون یورو برای بند آزادسازی قرارداد هالند او را به خدمت بگیرد چرا که ستاره نروژی با باشگاه آلمانی به توافق شفاهی رسیده که در تابستان 2020 بتواند بدون استفاده از بند آزادسازی این تیم را ترک کند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا