ورزشی

نکونام: تا روز آخر برای افتخارآفرینی تلاش می‌کنیم

پنل اس ام اس هیرو

به گزارش “آلانه”، سرمربی تیم فولاد با اعلام رضایت از تمرینات پیش فصل تیمش و بازیکنانی جدیدی که به خدمت گرفته برای کسب عنوان قهرمانی ابراز امیدواری کرد. در زیر مصاحبه سرمربی تیم فولاد را پیش از دیدار با ذوب آهن می‌خوانید:

 

آغاز رقابت های لیگ برتر و شرایط فولاد؟
شروع لیگ هست و شناخت کافی از تیم ها وجود ندارد و ما سعی کردیم نسبت به شرایط تیم خودمان جلو برویم و بازیکنانی را که جذب کردیم، سعی می کنیم با بازیکنانی که فصل پیش زحمت کشیدند هماهنگ کنیم و آماده شویم. با توجه به اینکه سعی کردیم تمرینات خوب و اردوی خوبی را پشت سر بگذاریم، جا دارد از آقای آذری تشکر ویژه کنم، واقعا در نقل و انتقالات زحمات زیادی کشیدند و وقت گذاشتند و مذاکرات خوبی با بازیکنان مدنظر ما انجام دادند. ما نیز برنامه های خاصی داشتیم و طبق بودجه‌ای که داشتیم جلو رفتیم و از آقای آذری و هیئت مدیره و همکارانم تشکر ویژه می کنم و توانستیم بازیکنان مدنظرمان را جذب کنیم و یا نگه داریم و امیدواریم بتوانیم رقابت های خوبی را پشت سر بگذاریم و برای مردم خوزستان افتخارآفرینی کنیم.

 

مربیان جوان در لیگ برتر مانند مهدی رحمتی، رحمان رضایی و دیگران…

تمام آنها دوستان من هستند، با هم هم‌دوره بودیم و با یکدیگر بازی کردیم، امیدوارم موفق باشند زیرا فوتبال روز دنیا از مربیان جوان خوب رقابت می‌کنند و بعضی مواقع سبقت هم گرفته اند و امیدوارم نه تنها در لیگ برتر، در لیگ یک هم مربیان خوبی داریم و امیدوارم موفق باشند.

 

ناشناخته بودن ذوب آهن با توجه به تغییر سرمربی و بازیکنان

هر مربی سبک خودش را دارد و بازیکنان هم بازیکنان شناخته شده ای در لیگ می باشند و ما شناخت کافی از آنها داریم و هر این ناشناخته بودن نهایت سه هفته می باشد. در نهایت تیم‌ها یکدیگر را خواهند شناخت و با توجه به اینکه لیگ یک ماراتن سی هفته‌ای است در نهایت شما باید بتوانید موفق شوید و ما تمام تمرکزمان روی تیم خودمان است.

 

تقابل سری آ و لالیگا؟

تقابل در زمین فوتبال است و نه من درون زمین بازی می کنم و نه رحمان رضایی؛ بازیکن ها در زمین تلاش می کنند و امیدوارم بازیکنانم موفق شوند.

 

هدف گذاری برای لیگ برتر؟

هدف گذاری و تلاش و تمرکز ما در تمام بازی‌ها روی تیم خودمان است و دیدارهایی که پیش رو داریم و هر بازی برای ما اهمیت خاصی دارد و به هر بازی نگاه ویژه ای داریم و اینکه بخواهیم درباره جام و رتبه صحبت کنیم اصلا چنین چیزی نیست و ما تمام تلاشمان را تا روز آخر خواهیم کرد تا در پایان بتوانیم برای مردم خوزستان افتخارآفرینی کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا